Мої проекти та забаганки

Коротко про мене – на сторінці Про Мої Окуляри... А тут – детальніше про те, чим я захоплююсь.

Я працюю…

Керівником ІТ проектів. Свою кар’єру розпочала в далекому 2004 році, довший час працювала в львівському офісі EPAM Systems, аж поки в 2013 не пішла працювати мамою маленьких дітей  :oops:

Під час декретної відпустки мала можливість долучитися до чудесного проекту для дітей – Nravo Kids. Працювала над мобільними іграми: Хто у горах?, Всяка-Музяка, Світ Добра, Busy Wheels: City Bus, а також над креативними друкованими наборами для дошкільнят – “Творчими Нравками”.

   

Зараз я – delivery manager у компанії Lohikа.

Я пишу…

на цьому блозі; у численних блокнотах – для ранішніх роздумів, для щоденних планів  та списків мрій; у “дитячих журналах спогадів”, які колись подарую донькам; у листах і листівках, які люблю відсилати бабусі та найближчим друзям. Якось я навіть написала книжку“Диво-пристрої для щойно-мам”.  А ще віднедавна почала писати статті на тему дітей і цифрових медіа для порталу “Букмоль”.

   

Я малюю…

зовсім не професійно, але часом з великим натхненням :oops:  Дещо з моїх малюнків можна подивитися тут. Дещо навіть можна придбати або завантажити для друку. Наприклад, Великодні розмальовки або Листи Миколаєві. А щось можна просто випадково побачити на вулиці;)

    http://yellowglasses.com.ua/2013/10/25/pyshemo-lysty-mykolayu-zahotovka-i-rozdumy-na-temu/

Я роблю речі власноруч…

Шию, вирізаю, клею. Особливо, люблю працювати з папером та з фетром. Серед проектів, які мені дуже дорогі – фетровий “Вертеп на столі” та різні паперолики з категорії Посміхайки.

    

Я організовую свята…

для своїх дітей та друзів та ділюся своїми святковими “ноу-хау” з читачами. Найпам’ятніші свята: перший ДН Ксені на тему жуків, Міліцейська вечірка, Звіряче свято, Гаррі Потер і Школа Магів, Малювалки в парку, Пітер Пен і країна Небувалія, Чарівна країна Оз.

     

Я поширюю українське…

люблю наші традиції, нашу мову. Пишу про українські традиції святкування Миколая, Різдва, Великодня. Долучилася до популяризації науки у Львові.

   

Я гуртую людей онлайн…

влаштовуючи різноманітні групи, випробування та експерименти.

У 2009 влаштувала для себе Проект 365, після чого багато людей повторили цей експеримент і для себе.
У 2010 організувала групу Spring Photo Sprints з творчими завданнями для любителів фотографії.
З 2009 по 2014 брала участь і всіх агітувала до проекту Thing-a-Day, в рамках якого цілий місяць, кожного-кожного дня треба створювати щось нове.
У грудні 2012 вела групу “Я і мій світ через об’єктив” – зі щотижневими фото-завданнями спрямованими на те, щоб краще пізнати себе самого та світ навколо.
Проводила на “Жовтих Окулярах” Осінню Зомботерапію – як спосіб “розворушити” себе і надихнути інших до всіляких покращень.
Складала з друзями списки цілей і звітувала про виконання онлайн. Найдовший – аж на 101 пункт!
Ділилася своїми мріями і “словами року”, переклала на українську шаблон для вимріювання нового року від Susannah Conwey.
Оголошувала у соцмережах творчі марафони, наприклад #ніДняБезЯйця (великодні саморобки з дітьми) або #новаІграшкаЩодня (забавки для дітей зроблені власноруч /нашвидкоруч).
Влаштовувала конкурси та розіграші: наприклад, завдання зібрати колекцію сімейних фотопортретів або добрий флешмоб анонімних подарунків.
А ще, одного разу, завдяки силі інтернет-друзів я цілий місяць вставала о 7 ранку!  8)