Велике жовтневе ПАРІ

Оприлюднено Оприлюднено в Некатегоризовано

alarm

Десятки разів я намагалася привчити себе рано вставати...

Я накручувала будильник, а вранці успішно його вимикала, навіть не розплющуючи очей.

Я вигадувала собі важливе і невідкладне завдання на ранок, а вранці думала “чорт з ним” і спала далі.

Я просила чоловіка мене розбудити, але вранці вже не пам’ятала навіщо.

Одного разу я таки встала в 6:00. Правда страшенно знудилась, бо поняття не мала, чим можна займатись поки всі сплять.

Але тепер я знаю чим хотіла б займатись вранці. В мене багато ідей, і мало часу. Треба викроїти, вибороти собі трохи часу – хоча б 1.5-2 годинки на свіжу голову!

…З іншої сторони, я ніколи не просипала Мукачівську електричку в  гори. Значить мені просто потрібна сильніша мотивація.

І тут мене осінило – я оголошу парі! Я зроблю ставку на те, що зможу вставати в 7:00 щодня, протягом одного місяця. І якщо знайдеться хтось, хто зробить ставку на протилежне – то в мене буде зайва причина сильніше старатись!

Отож, приймаються ставки на те, що я просплю хоча б один день в жовтні і встану пізніше, ніж 7:00!

Тепер, власне, про самі ставки. На гроші грати не будемо – чоловік не зрозуміє, та й неприкольно якось. Пропоную грати на абстрактний “подарунок-сюрприз”. Ну, тобто: я зі своєї сторони, в разі програшу парі обіцяю зробити подарунок-сюрприз кожному, хто поставить проти мене. Якщо ж мені вдасться перебороти себе і свою лінь, і кожнісінького (!) ранку в жовтні вставати не пізніше сьомої години, то всі інші учасники парі повинні зробити подарунок мені! ггггг… :)

То хто проти мене? :)
Cтавки приймаються до кінця вересня! :))

p.s.  Замість заохочення скажу: мені видається, що імовірність мого виграшу доволі мізерна.. Зазвичай я встаю десь пів дев’ята, а то і пізніше, не кажучи вже про вихідні…  Тому можна реально нажити подарунок ;)))

p.p.s.  Якщо когось напрягає думка, що ставкою проти мене ви вбиваєте мою віру в себе, то це не так! Хто проти мене – той за мене! :) Такий от парадокс.

продовження епопеї тут…

33 коментарі до “Велике жовтневе ПАРІ

 1. Я кажу що ти не зможеш встати бодай один раз в 7:00 годині. Тепер питання контролю :). Можна довіритись твої совісті, а можна зробити хитріше, допустимо, кожного ранку в 7:10 маєш відправлти повідомлення в твітер допустимо з пточною температурою за вікном, чи ше чимось :) Жартую звичайно. Але проти тебею А взагалі мені теж тре з кимось поспорити, бо ніяк не можу привчити всебе вставати рано, а дуже хочу.

 2. Я вже думала над цим… Як варіант думала може в гуглодоку якийсь комент лишати, якщо там час з сервера, а не з клієнта вигрібає :)

  А можна просто виходити онлайн, і всі, хто проти мене можуть перевіряти чи я відповідаю :)

  Ну щось придумаємо.

  Енівей, СТАВКА ПРИЙНЯТА! :)

 3. я встаю безбожно пізно, я хочу почати нове життя також. з жовтня — то чудова ідея. ще до початку парі вболіваю за тебе

 4. Вже відчуваю свій подарунок “у кишені”! Ха-ха!)

  пропоную, шоб о кожній сьомій десять ти фоткалася і ввечері постила фотку з екзіфом, ггг

 5. Дозволь питання про вихідні, бо від того залежить, чи долучуся. По неділях зранку ходите до церкви абищо? Коли так, я пас — людина, що змогла протриматись з фото-проектом так довго, і ще досі не кинула, місяць витримає. Коли ні, то я в грі, і переконаний, що бодай одні вихідні ти таки проспиш.

 6. Ну Екзіф теж можна легко пдробити. Можна створити якийсь блог де налаштувати автоматичну публікацію з запитаннями, по одному в день і шоп публікувалось в 6:30, відповідь має бути написана на папері, фломастером такого кольору який буде вказаний у загадці, ти маєш сфоткатись з тим папірчиком і викладати в себе. ))) Цілий квест :)

 7. 2Filin, Lionel – дякую товариші! Ставки прийнято! :)))

  2Dyak – ну в тебе фантазія розбушувалась :))) то ж іще за фломастерами прийдеться в магазин зранку бігати.. :))

 8. Ідея супер! Я вже ставити не буду, і так вже на три подарунки прийдеться розкошелитись, або ще краще нажити собі аж три подарунки 8))). Тримайся, Христинко! Я за тебе, ти зможеш!!! А в подарунок від Славіка, я щось і від себе добавлю, або просто так за сміливість ;)

 9. Наразі тільки 3 ставки.
  Приємніше зробити 3 подарунки людям, ніж не спати цілий місяць!!! :)

  Так що дописуємося народ! Хто ще проти мене??

 10. Щось мені це нагадує бiльше “Хто хоче подарунок від мене” або “Запишись до мене в ПІФочки” (мегапопулярна фігня на дівчачих блогах :D). Христинко, чого ж ти задєшся перед боєм, тримайся, ти все зможеш!!!!

 11. Може, оголоси змагання. Чи кинь виклик, хто кого перевстає зранку. Хай не на місяць, хай на два тижні спершу. Гуртом легше батька бити. Вставати гуртом теж якось веселіше. Не треба доводити, треба змагатись. Буде така собі подія серед українських блоґерів — місяць недосипання. Твоя ідея — супер, і відступати не годиться.

 12. Цілий місяць, включно з вихідними, вставати так рано – це жорстоко! :) Я б не витримала. Думаю, що хоч одного ранку ти вирішиш, що ніякі благі цілі не варті того, щоб вилізти з ліжка. Так що приймай ставку “проти” ;) Хоча, якщо ти виграєш, буду за тебе рада!

 13. Я вирішила, що треба потренуватися трохи заздалегідь – думаю, дай з понеділка спробую нову схему.. ТА ДЕ ТАМ!!! :))))

  Після вставання на вихідних в 11:00, понеділок знову почався лише в 9 годині..

  Але я не втрачаю надії! :)

  +1 Ставку від КАТ прийнято! :)

 14. хочеш складніше?
  тоді давай, навіть, якшо проспиш один день то все-рівно парі не завершується.
  і за кожен наступний проспаний день ти нам подарунок)

  це як штрафи томі взамін нічого не пропоную.

 15. або оголоси „великий місяць прокидання“, кинувши виклик усім, хто проти тебе, чи взагалі усім. таке собі масове змагання, хто кого перевстає. тоді ти не будеш нічого доводити лінивим глядачам, акі, жуючи попкорн, в півока спостерігають, як Христина щоранку витягує себе з ліжка. ти тоді ліктями будеш розштовхувати таких самих знесилених і заспаних зомбі, що не хотять програти. отака собі ідейка. шляхів практ. реалізації знайдеться немало.

 16. 2verdakafо, Може вже краще групове самогубство?

  2Дяк, я ж кажу, шо то штрафи будуть, ми тут при чому? хехе

 17. Наразі реєструю ще одну ставку від verdakafo! :)
  Тепер вже реально неприкольно буде програвати… о_О
  І тим більше хочеться виграти!!!

  Так що тримайтесь! :)

 18. 2Filin, Групове самогубсто влаштувати можна в листопаді, після масового провалу ідеї з груповим ранковим вставанням.

 19. Здається, ця вся затія таки працює.. Сьогодні прокидалась десь три рази біля 5 ранку! – мені все снилось, що вже 7:00 і я проспала :))))

  А в сьомій – стала, як солдат!
  Може все не так і безнадійно! :Р

 20. Колись попадалась вумна стаття, що для того щоб виробити звичку, людині достатньо повторити щось всього 7 разів, тож якщо це правда лишилось ще 6 :)))

 21. 2зеленКа?ва – щойно помітила, що аж три твої коментарі потрапили в спам! о_О

  Щодо питання про вихідні – спимо зазвичай до години 11-12 по вихідних..

  То що, реєструвати свою 6ту ставку? :)

 22. то, може, повикидай зайві коментарі від мене? ставка лише одна (ще раптом ти виграєш). а з ніками, то ніби українська і есперанто версія (з жінчиного компа вдомі ніяк не міг залогінитись якоїсь холєри, довелося вписувати руками – відтак і різночитання)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)