Екскурсія сайтом

Оскільки цей блог “персональний”, то й, відповідно, більшість дописів – персональні: про моє життя, якісь події, людей яких люблю, історії якими хочеться поділитись.

Дописи, які пишу, в першу чергу, для себе. Хоча, буває, що й іншим людям подобається усе це читати, бо: а. частина читачів – мої друзі, рідні, знайомі, і через блог значно легше бути в курсі того, чим я живу (ага, парадокс сучасного життя… легше на блозі прочитати, ніж підняти трубку і про все побалакати особисто!); б. часом у тих історіях можна знайти для себе якісь корисні ідеї чи просто заряд натхнення; в. кожен допис переважно має світлини або й відео – а що може бути цікавіше, ніж переглядати чиїсь фотографії? ;)

Найпопулярніші теми персонального характеру:

Мамині хроніки – про те, як воно бути мамою. Тут і щомісячні “хроніки” про перший рік життя старшої доні Ксені, і трохи менш регулярні записи про те, як все змінилося відколи народилася молодша Насточка. Крім формальної категорії маю ще загальний тег “я – мама“,  куди потрапляють дуже різні дописи і роздуми, що напряму чи опосередковано стосуються моєї професії  “мама” (sun)


Подорожі – розповіді про наші мандрівки в різні місця, і все що стосується стану душі “подорожую”. На жаль, я не з  тих блогерів, що вміють писати по-справжньому корисні мандрівні звіти – з купою порад та практичною інформацією для всіх охочих повторити їх маршрут. Зате мені часом добре вдається передати “смак мандрівки” і заразити читачів ідеєю поїхати в те місце, про яке розповідається  :-P

 

 

Окрім персональних дописів, на “жовтих окулярах” можна знайти ще багато кльового! Адже, місія блогу – не лише розповідати про все позитивне в моєму власному житті, але й  додавати позитиву і оптимізму іншим людям. Отож:

Інші корисні та життєствердні рубрики:


Дитячі свята – окремі ідеї та цілі сценарії для святкувань дитячих днів народжень та інших сімейних свят. Фото-спогади з дитячих вечірок, які я організовувала “для своїх” :)


Зроблене власноруч – рубрика про все, що я майструю, малюю, вирізаю, ліплю, одним словом – творю! І хоча тут рідко трапляються дослівні інструкції, як і що робити (вони мені погано вдаються…  Написала якось МК про дитячі рамочки з тканини, то так занудилась по дорозі… знімаю капелюха перед всіма людьми, які вміють таке описувати!). Зате можна почерпнути гарні ідеї для ваших власних саморобок!  (yes)


Посміхайки – багато ідей як можна зробити приємний сюрприз для найдорожчих – з нагоди свята, чи просто так. Ще більше (моїх і підглянутих десь) Посміхайок можна знайти на окремій сторінці у Facebook.


Клуб оптимістів – Короткі історії про реальних людей, з якими я знайома особисто, чи через інтернет. Людей – оптимістів з великої букви “О”. Таких, знаєте, що надихають інших на подвиги. Пишу в цю рубрику не так часто, як хотілося б, але сподіваюсь, виправитись, і зробити її регулярною! (mmm)


Дарую! – різна всячина від мене, яку можна абсолютно безкоштовно завантажити і використати для гарних цілей ;)

 

А на сторінці Мої проекти та забаганки можна почитати про те, чим я захоплювалась та займалася останні кілька років.


 

2 коментарі до “Екскурсія сайтом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)