Екскурсія сайтом

Якщо ви читаєте “Мої жовті окуляри” недавно (або й взагалі потрапили сюди вперше?), то я спробую зорієнтувати вас, що можна знайти на цьому бложику, розповім про тематику та різні категорії дописів, а також способи пошуку того, що вас цікавить на сайті.  

Оскільки цей блог “персональний”, то й, відповідно, більшість дописів – персональні: про моє життя, якісь події, людей яких люблю, історії якими хочеться поділитись.

Дописи, які пишу, в першу чергу, для себе. Хоч, буває, що й іншим людям подобається це все читати, бо: а. частина читачів – мої друзі, рідні, знайомі, і через блог значно легше бути в курсі того, чим я живу (ага, парадокс сучасного життя… легше на блозі прочитати, ніж підняти трубку і про все побалакати особисто!); б. часом в тих історіях можна знайти для себе якісь корисні ідеї чи просто заряд натхнення; в. кожен допис переважно має світлини або й відео – а що може бути цікавіше, ніж переглядати чиїсь фотографії? ;)

Найпопулярніші теми персонального характеру:


Мамині хроніки – про те, як воно бути мамою. Я в цій ролі порівняно недавно, все нове і незвичне, багато чим хочеться поділитись, занотувати, щоб перечитувати в майбутньому, спитати поради в  інших… Перший рік Ксеньчиного життя вирішила зберегти у вигляді щомісячних “хронік” в день її народження – кожного 14 числа.
Крім формальної категорії маю ще загальний тег “я – мама“,  куди потрапляють дуже різні дописи і роздуми, що напряму чи опосередковано стосуються моєї нової професії  – мами (sun)

Подорожі – розповіді про наші мандрівки в різні місця, і все що стосується стану душі “подорожую”. На жаль, я не з  тих блогерів, що вміють писати по-справжньому корисні мандрівні звіти – з купою порад та практичною інформацією для всіх охочих повторити їх маршрут. Зате мені часом добре вдається передати “смак мандрівки” і заразити читачів ідеєю поїхати в те місце, про яке розповідається  :-P

Проект 365 – давня вже штука, але для багатьох знайомство зі мною почалось саме з неї. В 2009 я робила принаймні по одному знимку кожного дня і в такому вигляді записувала події цілого року. Вкінці все зліпила в одне відео, яке й до сьогодні часом люблю переглянути.  ..по секрету зізнаюсь, є думка якось повторити експеримент, так що слідкуйте за оновленнями ;)

 

Крім персональних дописів, на “жовтих окулярах” можна знайти ще багато кльового! Адже, місія блогу – не лише розповідати про все позитивне в моєму власному житті, але й  додавати позитиву і оптимізму іншим людям.

Отож, деякі корисні та життєствердні рубрики:

Дитячі свята – окремі ідеї та цілі сценарії для святкувань дитячих днів народжень та інших сімейних свят. Фото-спогади з дитячих вечірок, які я організовувала “для своїх” :)

Зроблене власноруч – рубрика про все, що я майструю, малюю, вирізаю, ліплю, одним словом – творю! І хоча тут рідко трапляються дослівні інструкції, як і що робити (вони мені погано вдаються…  Написала якось МК про дитячі рамочки з тканини, то так занудилась по дорозі… знімаю капелюха перед всіма людьми, які вміють таке описувати!). Зате можна почерпнути гарні ідеї для ваших власних саморобок!  (yes)

Посміхайки – багато ідей як можна зробити приємний сюрприз для найдорожчих – з нагоди свята, чи просто так. Ще більше (моїх і підглянутих десь) Посміхайок можна знайти на окремій сторінці у Facebook.

Клуб оптимістів – одна з моїх улюблених рубрик! Короткі історії про реальних людей, з якими я знайома особисто, чи через інтернет. Людей – оптимістів з великої букви “О”. Таких, знаєте, що надихають інших на подвиги. Пишу в цю рубрику не так часто, як хотілося б, але сподіваюсь, виправитись, і зробити її регулярною! (mmm)

 

Підглянуте щастя – ще одна рубрика-фаворит! Фото-замальовки щасливих моментів, випадковим свідком яких я стала. По-моєму, треба частіше ділитися світлими, гарними історіями, які стаються навколо (натомість ми часто схильні навпаки – довго “перетирати” різні біди і нещастя, про які чули від інших). Треба обов’язково вчитись помічати хороше! Спробуйте і ви!  (flower)
Ще одна, схожа по духу рубрика, яку я теж рекомендую “Чи ви колись помічали?

Дарую! – різна всячина від мене, яку можна абсолютно безкоштовно завантажити і використати для гарних цілей ;)

 

А на сторінці Мої проекти та забаганки можна почитати про те, чим я захоплювалась та займалася останні кілька років.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)

  • Хмарка теґів