Вимріюємо рік 2017. Універсальний шаблон

Оприлюднено Оприлюднено в Мрійники 2014-2017

Щороку приходить грудень і я намагаюся знайти час аби оновити український шаблон для “розплутування” та “вимріювання” нового року. Зараз, по закінченні мого непростого 2016, відчуваю потребу порефлексувати і підбити підсумки своїх перемог та невдач ще більше, ніж будь-коли раніше… Тож час для мінімального оновлення шаблону таки знайшла, тримайте:

Завантажити UKR-Unravelling.pdf

Як бачите, цього разу я схитрила і залишила вільне місце для вписування конкретного РОКУ, для якого ви заповнюєте цей нотатник. Щоб менше напружуватися наступного грудня  :oops:

У цю версію ввійшли чудернацькі малюнки (оті цікаві геометричні штуки для розмальовування, які, вочевидь, символізують події минулого, майбутнього і теперішнього…) та текстові зміни в деяких сторінках, в т.ч. передмова від автора. Але не ввійшли останні кілька аркушів оригінального англомовного шаблону, зокрема, ті, де використовуються карти таро, яких я не маю і якими не користуюсь. Тож хто володіє англійською, прогляньте версію Сюзанни, може вам сподобаються її цьогорічні нововведення ;)  А мені достатньо і цих 30 сторінок  :oops:

Про всяк випадок ще раз дублюю посилання до теми, якщо ви досі не чули що ж це за “вимріювання” таке:

Якщо буде натхнення, то згодом розповім вам детальніше і про мої мрій на новий 2017 рік. Минулоріч мій ритуал “вимріювання” вийшов трохи змазаним (якось не знайшла достатньо часу до народження Настки, а потім, в перший місяць після її появи, не мала змоги завершити…). Сподіваюся, цього року вийде присвятити цьому процесу більше енергії та часу. Бо ця штука дуже допомагає. А мені допомога зараз справді потрібна :)

Хто зі мною, розповідайте що надумали, нафантазували! Мені цікаво! ;)

п.с. Якщо є добровольці готові доперекладати/дооформити україномовний шаблон, я з радістю поділюся *.ai файлом. Також буду вдячна за пропозиції виправлення граматичних/стилістичних та інших помилок. Так вже виходить, що доводиться працювати над тим файлом нашвидкоруч,”на коліні”, але всі “ляпси” готова поправити, зголошуйтесь! :oops:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)