Пора розкидати каміння :)

Оприлюднено Оприлюднено в Зроблене власноруч

Ще одна задумка, що вистоювалась і реалізовувалась ну дууууже довго. Плюс одна ідея врятована від прокляття 90%.

Вперше захотілось щось подібне зробити сто років тому, коли тільки почала читати блог талановитої dancing mermaid, (пригадуєте я якось її фотографію з камінчиками використовувала?). Вона справжня майстриня симпатичних камінчиків на всі випадки життя :)  .. потім “підлила вогню” ColorMeKatie, яка вічно щось прикольне по вулицях залишає. Та й інші позитивні чуваки і тьотьки з мого рідера…

От і вийшов мій власний вуличний проект, з власноруч розмальованими камінчиками :oops: ..сподіваюсь, вони знайдуть своїх нових власників, і посміхнуть їх :)

Ну, зрештою, менше слів, дивіться про що йдеться:

п.с. Деякі з фотографій вийшли досить симпатичними, як на мене. Ось зробила пару заставок на робочий стіл, раптом комусь приглянуться :) Гарного вам настрою, людиськи! :)

Будь собою!1280х960 1280х1024 Слухай серце!1280х960 1280х1024
Посміхайся!1280х960 1280х1024 Щастя поруч 1280х960 1280х1024

7 коментарів до “Пора розкидати каміння :)

  1. Яке позитивко!
    Я ще розкажу що я на морі люблю робити (ну як люблю, кілька разів пробувала). Так от, я беру з собою маркери, шукаю камінці і з них просто мордочки (смайлики) малюю.. Вони такі всі різні і позитивні виходять :) Одного разу навіть пощастило побачити як наші смайлики (коли ми вже збирались додому) знайшов якийсь хлопчик :) Такі емоції…. :)

  2. дддддддддддддуже вчасно я сюди зайшла. от саме чогось такого мені зараз не вистачало. щиро дякую : )
    одна з світлинок вже на десктопі ; )

  3. і собі певно намалюємо таких :roll: думаю малеча оцінить :) дякую, Христинка, як завжди, мегапозитивно )))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)