Сімейні фотоархіви: Фотки-неформалки

Оприлюднено Оприлюднено в Мамині хроніки, Сімейні фотоархіви

Розгрібаючи купи сімейних фотографій, підбираючи кадри для мого альбому 2014, виявила цілу окрему категорію світлин, які мене безвідмовно посміхають, хоча не завше потрапляють в розряд “гідних друку”. Знаєте, різноманітні “злапані миттєвості”, часом розмиті, часом каряві, але такі правдиві-кльові-влучні. “Фотки-неформалки” – про життя як воно є. Напевно, якраз такі, для яких хтось мудрий придумав Instagram (шкода, що у мене він миттєво викликає синдром залежності і деструктивного залипання за переглядом чужих життів). 

От дивлюся на ці свої фотки-неформалки і так хочеться щось круте з ними вигадати, ну принаймні зібрати їх в одному місці, чи в слайдшоу зліпити, чи таки видрукувати у якомусь вигляді… А вони ні в серйозний альбом не пасують, ні на стіну в рамку, та й навіть у мій, здавалося б дуже лояльний, project life не особливо вписуються.

Дай, думаю, спитаю, а що інші зазвичай роблять з оцим безцінним добром, м? Розкажіть, а ваші улюблені “неформатні кадри” просто лежать десь по папках, чи може ви вже вигадали якийсь цікавий спосіб організації спеціально для таких скарбів? :)

А від мене тримайте кільканадцять прикладів тих самих фоток-неформалок. Мамині фотохроніки – Рік 2014 :)

11

1

4

3

8

2

5

6

21

9

10

 

12

13

14

15

16

17

18

20

 

7 коментарів до “Сімейні фотоархіви: Фотки-неформалки

 1. я хочу такі неформальні фотки зібрати в альбомі ПЛ, в кінці :)
  я навіть думала писати про це статтю в Аграфку, але не знаю чи комусь крім мене воно цікаво :)
  вони такі кльові, спляча Ксеня на пралці взагалі зробила мій день )))

  1. Ну, як бачиш, питання цікавить не тільки тебе :) так що однозначно напиши. А мені не знаю чи такі кадри в збірний альбом впишуться.. бо їх насправді багатезно.. я зі скрипом серця відфільтровую “парадні” кадри з поїздок і подій, щоб хоч якось влізти в формат ПЛ, а якщо ще докинути і ці кадри, то й зовсім не розгребусь… :)

 2. Я б багато із их фото не відносила навіть до неформалок, а прямо в альбом :)))

 3. от і я одразу подумала про альбом для неформалок))))
  цілий великий альбом на всяке таке кльове))))
  в мене ж теж купа такого є і теж вже відколи збираюся ті альбоми робити…
  а знаєш, я думала зробити альбоми по подіях а на таке от кусочками з там і з відтам мені придумався альбом з назвою “велика книжечка маленьких приємностей”.
  в неї можна буде ліпити всі фотки, що не ввійшли в інші альбоми

   1. а давай! планую на Різдво до Львова, закуплюся всім що треба, і з нового року альбимити буду)))
    а оця книжечка в мене вже роки два визріває, після першого Юліного мк по альбомах…. може за компанію швидше буду рухатися;)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)