2015. Тут і зараз!

Оприлюднено Оприлюднено в Мрійники 2014-2017

Я вже знаю. Моєю мантрою року 2015 буде “ТУТ І ЗАРАЗ”.

Я довго виношувала плани та задуми на новий рік, писала списки, заповнювала журнали, вирізала і клеїла дрімбордиНазивала свій майбутній рік “правильним” і “прогресивним” словом – РОЗВИТОК – новий крок, прогрес, розбудова всього, початого раніше.

Але, знаєте, від тих всіх героїчних перспектив, важливих планів, серйозних дат (все ніяк не вкладу в голову близькість власного 30-річчя), мене охоплюють почуття неспокою, емоції типу “О, ні,  знову понеділок!“, і навіть  трохи страх – як же це все непідйомне взяти і тягнути кудись вперед і вгору…

…і тільки десь в куточку моєї новоствореної дошки мрій про той самий “РОЗВИТОК” висіла невеличка картинка “Суть подорожі – не в пункті призначення, а у самій подорожі“.. а потім ще старе селфі з чоловіком, з першого спільного відпочинку на морі. Там ми двоє зустрічаємо схід сонця на березі. Так от, я роздивлялася свій дрімборд, і зрозуміла, що саме ці два клаптики “заводять” і мотивують мене найбільше.

Відчуття, що ЩОСЬ ВАЖЛИВЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ САМЕ ЗАРАЗ. Не приємне передчуття майбутніх подій чи перемог, не радість від вже досягнутого. А оце, часом, секундне, відчуття повноти, краси, неповторності моменту ТУТ І ЗАРАЗ.

Це не означає, що треба скасувати всі плани, понизити собі планку чи щось таке. Фокус в тому, що в мене всередині є внутрішні сили які все-одно будуть пхнути мене вперед-вперед-вперед. Я точно знаю, що мені буде хотітися чогось ЩЕ, я  знову буду вигадувати щось НОВЕ, знайду сто мільйонів причин для самоколупання, обмірковування, хвилювань, буду кОпати сама себе в п’яту точку, щоб ворушитися, вчитися, розвиватися. Так і буде. І не треба мені для цього додаткових списків чи, тим більше, дрімбордів.

Мені, навпаки, ТРЕБА ГАЛЬМА. Треба мудрості, щоб робити те, що вдається не так часто: вибирати свій спокійний темп, “давати собі спокій”, просто цінувати те, що відбувається в процесі досягнення чергової цілі.  Спостерігати, відчувати, запам’ятовувати. Фотографувати, зрештою (цього року у мене постійно було відчуття, що я ніяк не встигаю зафіксувати найголовніше..).

Хочу проживати все це не поспішаючи, не “ковтаючи” цілі шматки (майже так, як я читаю книги: поспішно, по діагоналі, швидко скануючи довгі описи чи ліричні відступи). Хочу навчитися ретельно розжовувати і смакувати свої дні, години, навіть хвилини (знаєте, бувають такі смачні хвилини, що вартують цілих років!). Щоб відчувати не БРАК ЧАСУ В ДОБІ (часто чую це від подруг, та й сама нерідко мрію, як би добре було добути стільки-то додаткових годин десь між днями). А відчувати ВДЯЧНІСТЬ за те, що встигає відбутися за дані мені (не такі вже й короткі, якщо розібратися!) 24 години.

Мабуть, це все не ново, впевнена, це вже було сотні разів сказано і написано іншими.  Але ЩАСТЯ В ПРОСТИХ РЕЧАХ. Щастя це не якийсь факт, це наше СТАВЛЕННЯ до світу навколо. Для щастя не обов’язково треба шаленого темпу чи неймовірних досягнень, треба просто “пропилесосити” собі голову, і подивитися на все з правильного ракурсу :)

Одним словом, посилаю свої бажання Всесвіту, і вірю, що в 2015 зможу бути ТУТ І ЗАРАЗ частіше :)

п.с. А замість дрімборда думаю забацати собі колаж з фотографій моїх моментів ТУТ І ЗАРАЗ 2014. Простих і щасливих до неможливості. Як ці:

(а ТУТ і ЗАРАЗ на моєму хостингу скінчилося місце..   :D  тож допишу колись іншим разом   :-P )

 

 

5 коментарів до “2015. Тут і зараз!

  1. Христя, ти розумниця! насолоджуватись треба тим, що є. тим, що зараз. а не впримарному „колись потім“
    З Новим роком!

  2. Христя, дякую за цей пост. Про щастя в простих речах було дійсно написано не мало, але читати досвід когось знайомого – то дуже корисно. Такий досвід набагато легше приміряти і на своє життя.

  3. Дуже зворушлива стаття! Примушує задуматися про цінності і виставити правильні приоритети… (принаймні мене примусила!) Чудові фото!

    Я собі от подумала і зрозуміла, що для мене зараз важливо навпаки собі щось напланувати – я просто ніколи такого раніше не робила! Якось не ставила собі цілей, не планувала наперед… а от тепер хочеться… Тому моїм словом 2015 року (це я вже під враженням твоєї другої статейки пишу =)) буде КРЕАТИВ! Щось хочеться нарешті своїми руками поробити – всі вже пройшли той етап, а я от тільки до нього “доросла” =))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)