Прощайте малювалки, привіт кухня :)

Оприлюднено Оприлюднено в Thing-a-Day, Зроблене власноруч

В суботу закінчився лютий, і з ним закінчився проект Thing-a-Day 2009, впродовж якого я взяла за ціль кожного дня малювати що-небудь нове в фотошопі. І хоча мені не вдалося виконати свою задумку на 100% – я зробила всього 20 дописів (замість 28), я страшенно рада, що таки взяла участь в цьому проекті.

Самостійно, без цього додаткового стимулу (у вигляді декількох сотень таких же “ненормальних”людей), я б не зробила і половини! Цікаво було слідкувати за настроями учасників, за їх несподіваними вигадками (мій улюблений автор цього року – richard, щоразу дивувалася його винахідливості), і за тим як вони – люди з різних куточків планети – спілкувалися між собою, підтримували і надихали один одного!

Запам’яталося, як я намалювала малюнок присвячений весні з радісними вигуками – “Скоро весна, Ура!“, а дівчинка з Австралії написала – “На жаль для нас це означає що скоро зима..“. Хіба не дивно? Спілкуватися з людиною з протилежної сторони планети!.. :)

Так що проект TAD09 залишив по собі тільки теплі, позитивні враження. А сам сайт www.thing-a-day.com залишився в переліку улюблених, як такий-собі storage гарних ідей на майбутнє.

happy-cooking1

А далі по плану – березень, і з ним нова ціль – прокачати свої кулінарні здібності, готуючи нову страву кожного дня! Кодова назва проекту – “Happy cooking 2009”.

І вже на перший день березня мені випало готувати святкову вечерю на цілу сім’ю в честь дня народження чоловіка.

За порадою Coen-a я спробувала зробити вечерю в італійському стилі: з пастою, італійськими фрикадельками, ну і великою кількістю часнику та базиліку :)  До того всього мені вдалось купити справжню італійську заправку для салатів, а також хліб по-італійськи. Єдине, що я так і не встигла зробити – так це знаменитий італійський десерт Tiramisu – можливо, повернуся до нього пізніше :)

Здається, мої гості залишилися задоволеними і ситими (я навіть не снідала, так наїлася вчора ввечері!!), так що господиня я ще не зовсім втрачена :)

5 коментарів до “Прощайте малювалки, привіт кухня :)

  1. Za poradamy scho do Tiramisu, zvertajsia do Ani, vona dekoly jogo gotuje. Mmmmmmm… Takozh z italijs’kogo duzhe dobre vyhodyt’ kaneloni. :)

  2. супер, обов’язково пораджуся щодо тірамісу!!
    а канелоні – то такі великі труби-макаронини?? бо в мене такі теж були! правда тіки по 1 трубочці на ніс, бо начинки мало вийшло, не розрахувала..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)