Проект 365 – тиждень 1й

Оприлюднено Оприлюднено в Проект 365

Одним із пунктів з мого новорічного списку стане “Проект 365”, на який мене надихнув приклад Jamie Ridler. Ідея в тому, щоб збирати фотографії кожного дня, щоб отримати вкінці неповторну історію цілого року.

Мій перший короткий тиждень виглядав так:

01011
Першого січня ми дозволили собі поспати довше, навіть сніданок пропустили; зате використали решту часу на подорож по містечках Угорщини, найбільше запало в душу Сентедре, з його маленькими вуличками, сувенірними крамничками, та смачним гуляшем.

0102

Дорога додому виявилась довшою, ніж планувалось спочатку, вирішили вертатися через Словаччину та Польщу, заодно заскочили в Ясну, подивилися на гору і задоволених лижників… Вже уявляю як гарно ми відпочинемо там в лютому… :)

0103

Приїхали до Львова аж під ранок, так що спали реально до години четвертої.. А решту дня розбирали чемодани, дивилися фотографії, а я вирішила зробити фото-рамочки з конфеті, яке нам спрезентували в готелі.
0104

В неділю нарешті з’їздила до батьків і досхочу наговорилася з сестрами. Таке от тепле сімейне завершення першого халявного тижня.

Проект 365 – це спроба зробити відбиток цілого року життя, склавши докупки по одній фотографії кожного дня року. Сподіваюся, вкінці 2009 в мене вийде непогана різнокольорова історія!  :)

1 коментар до “Проект 365 – тиждень 1й

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)