Новорічні бажання

Оприлюднено Оприлюднено в Некатегоризовано

Сьогодні мій останній робочий день в цьому році,  а вже вночі ми вирушаємо в Будапешт, де і зустрінемо новий 2009 рік.

Для мене (як і для більшості людей, мабуть) Новий рік завжди був особливим святом, коли пригадуєш собі найкращі моменти попереднього року і загадуєш бажання (= ставиш цілі) на новий рік.

Мій чоловік, правда, кепкує з усіх цих папірчиків з TODO-списками того, що треба зробити в новому році, але я все-ж продовжую їх для себе писати. І хоча є пункти, що так і переходять з року в рік (типу:  почати робити зарядку :D), так приємно коли деякі здійснюються (так я вперше запустила повітряного змія, вперше з’їздила на лижі, створила корпоративну газету на роботі, і багато чого іншого зробила вперше).

Цьогорічний список ще не до кінця готовий, хоча вже має декілька вагомих позицій, наприклад почати самостійно водити машину. Я його обов’язково допишу – буду мати шпаргалку, щоб швиденько загадати під бамкання годинника… :)

п.с. Ці всі новорічні бажання нагадують тюльпани – взимку садиш маленькі цибулинки в землю і чекаєш аж до весни, з надією що з тих цибульок “вилупляться” розкішні квіти. …я просто недавно якраз садила голандські тюльпани (дякую Ant! :)) то така аналогія напросилась :)

Сподіваюся що і тюльпани виростуть, і новорічні бажання здійсняться! :)

tulpany

2 коментарі до “Новорічні бажання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)