Світ Добра – гра від Nravo Kids

Оприлюднено Оприлюднено в Моя робота

Нарешті! Можу похвалитися ще одним досягненням моєї улюбленої команди Nravo Kids! Невеличкою грою Світ Добра, розробленою в рамках однойменної благодійної ініціативи, у партнерстві з “Майкрософт Україна”. 

Розповім трохи про передісторію цього проекту, звідки взялася ідея, і яке послання світу ми хотіли вкласти у цю простеньку гру.

Ще задовго до зими, ми з колегами вирішили, що обов’язково хочемо попрацювати над якимось добрим проектиком, спеціально до зимових свят. Може, інтерактивною листівкою, може колядкою, чимось компактним, але з правильною атмосферою – українського Різдва, свят, радості, сімейних цінностей…

Але за поточною роботою, різними конференціями та подіями, ми якось так закрутилися, що (раптово!) прийшов листопад, і, здавалося, що вже немає жодних шансів встигнути забабахати щось прикольне. Але, як кажуть, бажання мають здатність матеріалізовуватися, і  життя саме підкидає можливості, головне тільки чітко знати, чого ти хочеш :)

Вже точно не знаю, якими шляхами, але наш шеф десь перетнувся з кимось з Майкрософта, і слово-за-слово, виявили, що і в них, і в нас є схожі бажання :) Їхні дівчата обмірковували нову благодійну ініціативу, а ми мали думку, як це можна було б подати у вигляді гри…

Ціль Майкрософта – максимально поширити інформацію про благодійні організації, що займаються питаннями дітей з особливими потребами в Україні, зібрати більше грошей на їхні рахунки. А ціль конкретно нашої гри – ще й зачепити тему благочинності і добра, у форматі, який буде цікавий та зрозумілий навіть маленьким діткам. 

У грі “Світ Добра” є шість маленьких сюжетиків про діток з особливими потребами, та їхні прості, по своїй суті, мрії. Малюки з  бідних сімей, яким хотілося б мати тепліший одяг. Чи хворі дітки, яким хотілося б більше гуляти, їздити на санчатах і тішитися зимою. Чи дітки з синдромом Дауна, яким зазвичай дуже бракує спілкування та дружби ровесників.

Всі ці мрії легко здійснюються у грі, і можуть, хоч і не так легко, бути здійснені у реальному житті. Треба тільки більше небайдужих людей.

Ми сподівалися, що на прикладі цих сценок батьки зможуть розказати своїм дітям про різні скрутні життєві ситуації. Що не всі дітки замовляють в Миколая черговий конструктор Lego, чи ляльку Barbie (умовно кажучи). А декому хочеться зовсім базових речей, яких в нього нема.

Трохи старшим, свідомим дітям, можна запропонувати долучитися до якогось соціального дитячого проекту, чи разом пожертвувати на благочинність частину грошей, з тих, що планувалися на розваги чи нові іграшки. Ми віримо, що з дітьми можна і треба говорити на такі серйозні теми з самого малечку.

Десь такий був задум. Як думаєте, вдалося передати ідею?

Грайте (можна у веб браузері, можна на мобільний завантажити, скоро буде на всіх платформах: svitdobra.com.ua), і діліться враженнями!

Доброго всім вечора і закінчення тижня! ;)

 

 

 

 

Поширюй позитив далі:

4 коментарі до “Світ Добра – гра від Nravo Kids

  1. Христя, вдалось!!! Вам дуже-дуже вдалося передати таку теплу гарну ідею добра ще й в таких прикольних картинках! Просто супер! Буду обов’язково з донечкою бавитися і все їй пояснювати! Мені аж сльози на очі навернулися, коли переглянула сюжети – так мило і тепло і сумно, але водночас дуже радісно на душі! (sun)

  2. З нетерпінням чекаю її на iOS :roll: а то малеча ще не вміє правильно обходитись з клавіатурою лептопа – дуже вже лупить по всіх клавішах одночасно :)

    1. Дякую за теплий відгук :)
      iOS скоро буде, відправили вже на iTunes, але в них там трохи довша процедура затвердження і публікації, ніж на інших платформах.. :)

      1. Файно! Чекаємо! До-речі “Хто у горах?” вже вчимося бавитись (clap) а як Ксеньці ці ігри? Бавиться?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)