Місяць танців. Приєднуйтесь!

Оприлюднено Оприлюднено в Некатегоризовано

Був в моєму старенькому списку пунктик №65 Організувати для себе “місяць танців”. Вже не скажу напевне, що саме я мала на увазі, коли додавала цю ідею в список, але ось, після декількох років часу, таки планую організувати для себе своєрідний місяць танців! (впродовж квітня 2013)

Ідея така – танцювати хоча б 15 хвилин кожного-кожнісінького дня. Включити будь-яку музичку, під яку хочеться рухатись, і дати собі волю “поковбаситись” в своє задоволення. Відразу поясню: ні, я ніколи не ходила на танці (крім невдалого досвіду бальних танців в другому класі :)), і моя манера рухатись більше схожа на “медведа”, ніж на доброго танцюриста :) Але who cares? Це будуть танці не для естетичного задоволення оточуючих, а для мене самої: рухатись, відчувати ритм музички, посміхатись самій собі… :)

Зізнаюсь, планувала такий “місяць танців” затіяти ще в стані вагітності. Пригадую, якогось дня поверталась пішки додому, слухала музичку в плеєрі, і так мене одна композиція “пройняла”, що я почала пританцьовувати просто на вулиці. Можете собі уявити , колобок на дев’ятому місяці, підстрибує на кожному кроці, крутить попою, і вимахує в такт руками. Тоді була ідея, запропонувати такий же “челендж” читачам – забути про комплекси, і спробувати сеанс публічного танцю на очах у здивованих перехожих :) Дуже заряджає! :)

Але навіть, якщо танцювати не “на публіці”, а вдома, ефект все одно неймовірний. Відразу відчуваєш, як з тебе “виходить” фізичне напруження, додається моральної енергії, піднімається настрій. Танцювати можна швидко, чи повільно, самій чи на пару з кимось. Рухатись так, як рухається, навіть якщо виходить кумедно чи незграбно :) (а, часом, чим кумедніше виходить, тим самій-же собі й веселіше!).  Головне – обов’язково насолоджуватись процесом!

Отака затія. Запрошую  всіх приєднуватись, зможемо  ділитись враженнями, чи навіть композиціями під які добре танцюється, м? Хто зі мною?!    (dance)

А для натхнення додаю два відео про танці, які потрапили на очі останнім часом. Одне – про те, чому людям, впринципі, подобається танцювати, а інше – про людей, які танцюють так бомбезно, що це не може не посміхати :)

Насолоджуйтесь, надихайтесь, і приєднуйтесь до місяцю танців! :)

п.с. Фото зверху – з древніх сімейних архівів, “зажигаємо” з сестрами (обожнюю наші веселощі! частіше б так! :)).

14 коментарів до “Місяць танців. Приєднуйтесь!

 1. доволі часто танцювала в метро, після занять, або перед заняттям. коли був період вивчення сольних партій. досі іноді ловлю себе на тому, що витанцьовую давні комбінації очікуючи на потяг : )
  маю цікаву історію щодо цього. їхала я на перше заняття з сальси. нічогісінько про неї не знала. і в метро побачила хлопця в навушниках, який витанцьовує, тоді ще мені невідомий танець. на другому занятті, я вже побачила його в своїй групі : ) на першому це було б складно зробити, бо в залі було десь з сотню людей, це був день відбору в групи.

 2. Потанцювати вдома під час прибирання – то святе :) або на кухні коли по радіо звучить якась класнюча мелодія. Зараз ще й на робочому місці зявилася можливість “потанцювати” – недавно замість робочого крісла я поставила фітнес мяч і на ньому сиджу і на ньому ж мєго зручно підстрибувати в такт музиці в навушниках :roll:
  А ще, поки не почала займатися танго, кілька разів бачила вночі в супермаркеті людей, що дивно пританцьовували в такт музиці з динаміків (в сільпо іноді можна вночі почути танго). А коли взнала що таке танго – сама така стала )))))
  А взагалі затія -просто суперська!

 3. минулий рік я ходив займатися бальними танцями.
  це якось дивно. я люблю танцювати, але щось своє і коли є настрій. дещо здавалося мені вдається на тих танцях, навіть викладачка казала, шо ок. але часом взагалі не сприймав ритм, або губив його і потім не міг увійти.

  так в мене всюди, у співах я завжди поспішаю, у грі на гітарі і т. ін. Ось ніби вже і виходить, а тут бац і все – нічого не потрапляє в такт. Я так думав, шо то все від того як працює мій мозок і б’ється серце. Я не можу бути в одному якомусь ритмі довше ніж пару секунд, мені або стає нудно або увага розсіюється. Я весь час то прискорююсь то заповільнююся.. хоча дівчатам це деколи подобається =))

  1. як би там не мінявся твій ритм, по-справжньому “зажигати” в танці ти вмієш! (багато хто пам’ятає ваш “номер” на нашому весіллі :))))

 4. ми вдома часто танцюємо цілим Дячим сімейством :D Можем навіть з вами якось потанцювати, наприклад по скайпу або в гості заходьте (sun)

  1. А є в вас свої сімейно-танцювальні ритуали? Коли/під яку музику? І чого це Славко досі не зафільмував то діло? :)
   ..точно! Придумала! А давайте, хто підтримує ідею “танцювати просто так”, ділитись любительськими відяшками з нашими танцями?! :)

   1. Танцюємо все)))), часто і спонтанно і є зафільмовано, мені просто трохи встидно)))) бо то виглядає трохи подибільному збоку)))

 5. В мене десь дуже далеко є таке бомбезне танцювальне відео ще з дому (дому батьків) …Треба буде тобі передати на танцювальний архів. ….Аж настрій піднявся, як я згадала про той день :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)