Результати TAD 2013

Оприлюднено Оприлюднено в Thing-a-Day, Мамині хроніки

Вже п’ятий рік поспіль приймаю участь у лютневій творчій акції Thing-a-Day. Цього разу треба було правильно вигадати собі завдання на місяць, щоб і часу надто багато не займало (все таки мала дитина на руках), і щоб самій цікаво було (а то інакше важко доводити діло до кінця). Придумала залучити до тої затії доцю – щодня робити її сонну фотографію з невеличкими, власноруч намальованими, ілюстраціями того, що могло б їй снитись (на ідею наштовхнув проект Mila’s Daydreams). А вже згодом придумала, що з тих кадрів можна буде скомпонувати календар – і собі на пам’ять, і рідним в подарунок.

На практиці все виявилось не так просто, правда. Час на малювалки тяжко викроювався (рятувало тільки те, що малювала олівцями, а їх можна по хаті легко за собою тягати, а процес малювання, відповідно, поєднувати з іншими справами). Ще важче було підібрати вдалий момент для фотосесії, тим більше сонної (моя мала де-небудь не засинає ..та й взагалі неспокійно спить, а тим більше під клацання фотоапарата), а ще щоб і світло файне денне було. Так що кожен другий день був, насправді, на грані зриву місії :)

Але натхнення додавала “група підтримки” з рідних і близьких,  яка сформувалася сама собою,  ретельно слідкувала за щоденними оновленнями і радісно обговорювала нові фотографії. Завдяки їм ми протримались днів двадцять і наклацали достатньо кадрів для календаря.

Тепер так цікаво розглядати, як змінювалась Ксеня з кожним новим днем! На початку ще зовсім мала, худенька,  з темними очками, а під кінець вже нормальна така пампуха, з зовсім іншими рисами обличчя, новим кольором очей і якимось дорослішим поглядом :)

Ну, й маємо такий-от календарик настільний:

(це тестовий прототип календарика, “продакшн” версія буде більшого розміру, і надрукована на фотопапері)

А ще, я вже встигла використати частину своїх ілюстрацій для різних штучок – на магнітики діткам, на листівки дорослим, собі на пам’ять…

 


Одним словом, непоганий TAD цього року видався. А я вже подумую над новою “місією” весняною якоюсь…  :roll:

До речі, всіх з першим днем весни! Хай вона принесе свіже натхнення і сили для нових подвигів :)

15 коментарів до “Результати TAD 2013

 1. Ой яка класна ідея!!! Ти молодчинка :)
  В перші місяці я нічого взагалі не встигала :(
  А доця наша також спить не як всі люди в ліжечку, а де вийде: в мами на руцях, в мами на циці, на дивані… Отаке.
  Перебірливі вони вони в нас :)
  Моя скоро вже сяде – так чекаю цього моменту – посаджу і вона вже все бачитиме – де мама і що робить.
  Ростіть здоровенькі ;)

  1. ” посаджу і вона вже все бачитиме – де мама і що робить.”

   А ми використовуємо автомобільне крісло для такого по-повній. Там для найменших, звісно, лежаче положення, але трошки під кутом – голова вище ніг. Так що звідти файно розглядати, що кругом робиться :) ..так і їздимо в автокріслі по хаті :)

 2. Яка ж мала сонечко!)))) Дуже мила та затійлива ідея! Думаю, як виросте, то їй буде шалено цікаво побачити процес свого зростання :) Кльво зараз дітям – усі ці нові технології дозволяють батькам фіксувати майже кожен їх крок та робити з того всякі круті штуки – як твій календарик, наприклад :) Хех, а у нас такого не було. Хіба що трохи фотографій та записи на касетні диктофони :)

  1. Зате тепер батькам напряжно! Знаючи які в нас можливості, часом сумління загризає, що ми ними не сповна користуємось.. це як наприклад купити дзеркалку, а потім ніяк не мати натхнення чи часу щоб нею фоткати.. дивний сучасний світ :)

 3. Мне всегда нравились твои мультяшки, но от этих у меня прям дух захватило, особенно как они удачно соседствуют с малышкой. Чем ты рисуешь? Акварельные карандаши? И идея с календарём меня тоже постоянно мучает, но что-то никак руки не дойдут. Кстати, когда участвуешь в таких проектах или фотографируешь много за день, то потом осознаешь, что твои дни на самом то деле не “день сурка”. Поистине, каждый день имеет своё чудо.

  1. Малювала звичайними кольоровими олівцями, акварельні мені недавно спрезентували, але я їх ще не пробувала. ..так дивно, малювала справді нашвидкоруч, а результат деяким людям більше подобається ніж інші “довго народжувані” роботи..

   А щодо дня сурка, то це ти влучно підмітила :)))

 4. просто дуже класний мысяць в тебе вийшов (yes) а я досить того, що не зареэструвалася, та ще й взагалы нычого робити не хотыла. Наступного року пыдготуюся краще ы продумаю, що такого можна робити щодня нового))) а малюночки просто дико класны, навыть би не подумала, що звичайними олывцями таку красу можна зробити, ы календар суперкльовий. Ти молодець, мене надихнуло щось теж робити, а то засидылася в депресивних “нычогонехочеться”))))
  Ы дякую за гарний настрый ;) :)

 5. ну ти просто мегомозок!:) *у захваті* мені найбільше подобається груднева фоточка)

  блін, коли вже у мене дійдуть руки до цього проекту?:) поки що розумію, шо не розібралась у собі, шоб шось таке затіювати, але мрію спробувати:) дай Бог, шоб наступного року:)

  вмієш надихати, Христинко! (yes)

 6. Нарешті в мене є інтернет. Христя, ти мега крута!!! 8) Фото немарадиякібомбові!! Малючка ваша таке сонечко!!! Я вже всі фото передивилась! А від сірої фоточки з космонавтиком просто балдю!!! (sun)

 7. Всім дякую за компліменти :) ..так виглядає, що сіра фотка з космосом – взяла приз глядацьких симпатій :)

  2Helenka: “поки що розумію, шо не розібралась у собі, шоб шось таке затіювати” – часом краще, не довго думаючи, щось гонське взяти і затіяти ПРОСТО ЗАРАЗ, а потім глядь – і в собі розберешся по ходу. Ммм? ;)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)