Шапка

Оприлюднено Оприлюднено в Зроблене власноруч, Некатегоризовано

Допис-відповідь на Юлину презентацію власноруч зробленої для її доці шапки.

Я от теж шапчонку зробила Ксені, бо не було в чому надвір ходити гуляти. ..ну, скажем так, оригінально я її уявляла троха не так.. але в тому першому “дизайні” мала виглядала, як якась сувора королева з зоряних воєн (я реготала до сліз :)), вирішила трохи модифікувати..  ..тепер вона схожа на магістра Йода, нє?  :-P

п.с. А взагалі – добре таким мацьопам одяг шити. Маленький, а знач швидко можна зробити (я оцю штуку вручну за годинки дві пошила). Ну, і вони ще не протестують “ТА ВИ ШО, Я ЦЕ НІКОЛИ І НІЗАЩО НЕ ОДЯГНУ!” :D

 

п.п.с. А ЩЕ! В нас саме сьогодні СТАЛОСЬ! Ксеня вперше усміхнулась у відповідь на улюлюкання мами! Щастя повні штани!  (sun)

8 коментарів до “Шапка

 1. :D така смішнюча, як жучок з тими оченятами))
  доречі, я досі скаржусь мамі шо “в дитинстві мені пальмочку на голові робили, воно ж не класно було” і “ті дивні колготи рожеві” :roll:

 2. шапочка прикольна! і мала в ній тоже дуже класно і кумедно виглядає, як і положено малим дітям :D
  головне, щоб потім наші діти не розказували про нас як в анікдоті “коли я була мала, мені було все одно в чому я одіта і як вигладаю… а переглядаючи свої дитячі фото я розумію, що моїм батькам теж було все одно…)))))

 3. а рожки на шапці можна завязати в хвостики бантиками чи резинками) буде шапка-трансформер чи шось типу того)))

 4. Шапочка – люкс. Я б їй ще китички вчепила (люблю білка-стайл :)).
  Малеча така зосереджена і зелене їй схоже пасує.
  Вітаю з першою посмішкою!

 5. знаєш, одна лише спроба сшити таку кумедну яскраву шапчину заслуговує похвали! я от знаю, що вряд чи таке зроблю, бо ні машинки, ні “набитої” руки до шиття не маю, не наважусь, а ти молодчинка!:) давай ще щось!:)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)