Тиждень четвертий: “Мої V.I.P”

Оприлюднено Оприлюднено в "Я і мій світ через об'єктив"

Завдання в рамках фотоексперименту “Я і мій світ через об’єктив

Тиждень четвертий буде для нас і простим, і складним водночас. Тема завдання – “Мої V.I.P.” (від англійського very important personsдуже важливі персони). На світлинах розповідатимемо про людей, які для нас справді важливі: без яких важко уявити нас, наше життя, таким як воно є зараз. Друзі, рідні, близькі і не дуже близькі люди, які великою мірою формували/формують наші світи.

  • Хто першим спав вам на думку, після прочитання завдання? Які обличчя відразу постали перед вашими очима? :)  (для багатьох відповідь може бути настільки очевидною, що вже навіть встигла неодноразово з’явитись на фотографіях попередніх трьох тижнів)
  • А тепер уявіть, що вас попросили скласти рейтинг 10-20 людей, які найбільше на вас вплинули впродовж всього вашого життя – сформували вас як особистість; навчили речей, які ви найбільше цінуєте; доклались до побудови вашого власного світу.  Які несподівані імена виринають в цій десятці-двадцятці, порівняно з першою миттєвою відповіддю?
  • Подумайте не лише про людей, з якими ви знайомі особисто, але й тих, з ким “познайомились” інакше – наприклад, через книги, чи музику, чи фільми, тощо. Людей, які “зачепили” вас своїми ідеями, своїм світоглядом. Дуже часто такі “заочні” персонажі впливають на нас навіть суттєвіше ніж ті, хто фізично поруч з нами.
  • Подумайте, як змінювалось ваше оточення/ваші V.I.P. впродовж життя. Хто визначав ваш світ в дитинстві? Юності? Студентські часи? Зараз? А хто там завжди був і завжди буде? :)
  • Кого в вашому переліку V.I.P. більше? Це переважно сім’я/родина? Друзі дитинства? Колеги? “Випадкові” (а насправді такі невипадкові!) люди, яких вам несподівано прислала доля?
  • Трошки ширше теми: А для кого ви є V.I.P.? :) Чи задумувались ви над тим, чиї світи (свідомо чи несвідомо) формуєте ви? :)

Як бачите, на деякі речі відповісти легко, але є й зовсім непрості питання “на подумати”. Складності нашій місії додаватиме і те, що непросто буде помістити всіх, кого хотілося б, на декількох кадрах. Плюс, не зі всіма з наших V.I.P. ми матимемо змогу побачитись цього тижня, щоб зробити свіжі світлини. Хтось – далеко, а хтось  з дорогих нам людей вже помер. Але то не біда, адже наші світлини не обов’язково повинні бути портретами людей, чи сюжетними фотографіями з людьми, це можуть бути просто речі, які асоціюються з ними, і всім що вони для нас значать.

А для тих, хто таки полюватиме на вдалі кадри за участю найрідніших – заохочую не полінуватись і наклацати багаааато дублів, з різних ракурсів, в різну пору дня. А ще спробуйте передати на фото не лише інформацію ХТО саме ваш V.I.P., але й поняття, цінності, важливі речі, які ця людина в ваше життя принесла. Тепло? Життєву мудрість? Відкриття чогось нового? Розуміння змісту вашого життя? Віру в себе? Ваш варіант… :)

Як на мене, цьоготижнева тема чи не найглибша зі всіх попередніх. Сподіваюсь, вам буде цікаво і корисно пороздумувати над нею, і сподіваюсь, на виході в вас вийде ще жменька приємних кадрів.

п.с. А якщо для когось це завдання стане приводом зустрітись з V.I.P. людинкою, з якою ви давно не бачились – то я взагалі буду щаслива! :)  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)