+1 до клубу: невгамовна Улянка

Оприлюднено Оприлюднено в Клуб оптимістів

Сьогодні знову про приємне! Точніше про приємну :) Коротенька розповідь про людину, яка продовжує мене дивувати своєю невгамовністю і життєвою енергією. Знайомтесь, Улянка.

Улянка

По-перше, це людина яка реально отримує задоволення від всього що робить. І я навіть не знаю, чи то вона так мудро вибирає, що робити, чи то просто вміє знаходити у всьому свій фан. Улянка займається тестуванням, і щоразу коли розповідає про свої робочі подвиги, то не може стримати радості від всього нового, чому вдалось навчитись, спробувати на практиці. Вона постійно щось читає, досліджує, експериментує, спілкується з іншими людьми, які цікавляться тим же, ділиться своїми відкриттями.

І очі горять-горять! Скажу вам так, серед всіх моїх щоквартальних розмов з підлеглими, зустрічі з Улянкою – то в першу чергу задоволення, а вже потім обов’язок. З такими людьми справді легко працювати, побільше в таких навколо! :) (готова поміняти скептиків-нитіків на живчиків-оптимістів, навіть в співвідношенні 3:1!)

Але далі більше: крім щирого задоволення від роботи, в цієї невгамовної дівчини постійно є ще купа захоплень, від яких вона так само відверто кайфує. Вона хазяйка власного будинку, любить працювати на землі, ростити щось. Вона робить справжні вітражі зі скла (!): одна з серйозних Улянчиних затій – виготовлення вітражів для вікон занедбаного раніше замку десь в Чинадієво – і все на добровільних засадах. Вона знається в аромотерапії, різноманітних натуральних масках – як зробити шкіру і волосся красивішими. З останніх захоплень – миловаріння. Буквально сьогодні я отримала несподіваний сюрприз у вигляді пахучих брусочків саморобного мила з різних натуральних компонентів (в т.ч. , і це вразило мене найбільше, з екстрактом шовку! :-o ).

Одним словом, повний вам набір різносторонніх захоплень і колосальна маса енергії, щоб всім цим займатись. Просто феноменально.

Ну, і ще: я не можу згадати жодного випадку, коли б я бачила Улянку без усмішки на обличчі. Ну, тобто, я знаю, у всіх людей буває поганий настрій, але статистика річ вперта – перед нами безсумнівно справжнісінький оптиміст! :) Так що з пафосом додаю до віртуального клубу! :)

А хто скрашує ваші робочі будні? Впевнена позитивні люди є всюди! Треба тільки вміти їх помічати!

5 коментарів до “+1 до клубу: невгамовна Улянка

 1. “замок десь в Чинадійово” – кілька раз про нього в себе розповідав, був там тричі, і кожен раз дивувався тому що люди роблять на волентерських засадах по відновленню цього замку, звідси ріспект Уляні.

  http://dyak.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=263:sent-miklosh&catid=13&Itemid=33

  Ну а взагалі файно, що TEDTalks, це справді досвід, а не тільки Talks ))), хоч я втому і не сумнівався))).

 2. >> Ну а взагалі файно, що TEDTalks, це справді досвід, а не тільки Talks ))), хоч я втому і не сумнівався))).

  о_О ..це ти про що?

 3. а. :)
  бзв, де все-таки відео з вашого ТЕДу? раз ідея правильна – знач тре її в маси! :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)