За зимою – на Драгобрат!

Оприлюднено Оприлюднено в Підглянуте щастя, Подорожі

Вуухууу! Відкрили лижний сезон! Та ще й як! На засніженому-закуреному “по вуха” Драгобраті! :)

Пригадуєте сніжну мрію 2010? Цього разу погодка була значно суворіша (сонце, мабуть на хвилин десять за цілі вихідні виглянуло. А то все: туман, вітер, на вершині заметіііііль..), але СНІГ! Сніг був таким же неповторно-свіжим, легким, пудроподібним. Ну, знаєте, такий, що в нього тільки б падати-падати, тільки б катулятись-катулятись :) ..їдеш по цілині, як по пір’ї, лижі під снігом, повільно пливеш, піднімаєш за собою білу куряву..  В лісок заїжджаєш – і хочеться в тій пудрі там і лишитись, під мохнатими лапами ялин – так затишно-затишно.. ..ех, шкода відяшки щось вперто не парсяться моїм редактором. Хіба фотками можу поділитись :)

п.с. І це все при тому, що внизу, аж до самої Ясені всю суботу злива лила, і ні порошинки снігу в селах! Просто неймовірно :) Заничкалась зима на Драгобраті :)

п.п.с. Ще маєм гордість додаткову – цього разу на власному авто долали підйом на гору! :) Вперше, ..і певне востаннє :) – шкода все-таки машинку. Але ж круто, нє? 8)

7 коментарів до “За зимою – на Драгобрат!

 1. снігу просто кілометр =)
  а чого востаннє? невже важко дався підйом? ланци ставили?
  п.с. дякс за оперативні фотоматеріали 8)

 2. Трохи наша машинка замалий кліренс має, чухали пузом сніг :)
  А ланців – не тре було, гума + вся автоматика справилась на всі 200%, без напрягів. Гума, до речі, (5 хвилин запам’ятовувала, щоб потім “блеснуть” при нагоді :roll: ) – Nokian Hakkapeliitta R SUV :)

  ..певне і на твоєму автомонстрі можна легко виїхати? :)

 3. Кльово там, але в мене інше питання, то вам вмашину та зима помістилась, і ви її сьогодні тільки у Львові вигрузили? Якщо так, то дякую, бо в моєї дитини чуть було не склклось хибне перше усвідомлене враження про зиму.

 4. я не лижниця і навіть нема бажання. але я запросто і так тупцяла б і валялась в тому снігу. якже я вже хочу снігу, а не цього гидкого неподобства. сніг в кінці грудня. бє.
  а що за пісенька така радісна?

 5. 2Dyak: ну, в нас і справді машинка особлива. не даром ми її “сніжинка” називаєм :) насолоджуйтесь зимою по-повній! ;)

  2zymova: скоро і у вас буде, думаю,сніг! :) а пісенька – одна з багатьох, з альбому “Сніжність” (Юрій Гнатковський і Юлія Лорд). Щось забула в титри інформацію вставити.. :)

 6. тепер кумедно читати коментарі про те, як всі хочуть справжньої зими, згадуючи як вже всі мріяли щоб вона пішла :D

 7. а зараз в на +30.
  але ще трохи і знов будем за зимою скучати.. :)
  так вже воно кумедно влаштовано в житті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)