Вуухууу! Відкрили лижний сезон! Та ще й як! На засніженому-закуреному “по вуха” Драгобраті!
Пригадуєте сніжну мрію 2010? Цього разу погодка була значно суворіша (сонце, мабуть на хвилин десять за цілі вихідні виглянуло. А то все: туман, вітер, на вершині заметіііііль..), але СНІГ! Сніг був таким же неповторно-свіжим, легким, пудроподібним. Ну, знаєте, такий, що в нього тільки б падати-падати, тільки б катулятись-катулятись ..їдеш по цілині, як по пір’ї, лижі під снігом, повільно пливеш, піднімаєш за собою білу куряву.. В лісок заїжджаєш – і хочеться в тій пудрі там і лишитись, під мохнатими лапами ялин – так затишно-затишно.. ..ех, шкода відяшки щось вперто не парсяться моїм редактором. Хіба фотками можу поділитись
п.с. І це все при тому, що внизу, аж до самої Ясені всю суботу злива лила, і ні порошинки снігу в селах! Просто неймовірно Заничкалась зима на Драгобраті
п.п.с. Ще маєм гордість додаткову – цього разу на власному авто долали підйом на гору! Вперше, ..і певне востаннє
– шкода все-таки машинку. Але ж круто, нє?
снігу просто кілометр =)![8)](http://yellowglasses.com.ua/wp-includes/images/smilies/icon_cool.gif)
а чого востаннє? невже важко дався підйом? ланци ставили?
п.с. дякс за оперативні фотоматеріали
Трохи наша машинка замалий кліренс має, чухали пузом сніг![:)](http://yellowglasses.com.ua/wp-includes/images/smilies/icon_smile.gif)
) – Nokian Hakkapeliitta R SUV ![:)](http://yellowglasses.com.ua/wp-includes/images/smilies/icon_smile.gif)
А ланців – не тре було, гума + вся автоматика справилась на всі 200%, без напрягів. Гума, до речі, (5 хвилин запам’ятовувала, щоб потім “блеснуть” при нагоді
..певне і на твоєму автомонстрі можна легко виїхати?![:)](http://yellowglasses.com.ua/wp-includes/images/smilies/icon_smile.gif)
Кльово там, але в мене інше питання, то вам вмашину та зима помістилась, і ви її сьогодні тільки у Львові вигрузили? Якщо так, то дякую, бо в моєї дитини чуть було не склклось хибне перше усвідомлене враження про зиму.
я не лижниця і навіть нема бажання. але я запросто і так тупцяла б і валялась в тому снігу. якже я вже хочу снігу, а не цього гидкого неподобства. сніг в кінці грудня. бє.
а що за пісенька така радісна?
2Dyak: ну, в нас і справді машинка особлива. не даром ми її “сніжинка” називаєм
насолоджуйтесь зимою по-повній! ![;)](http://yellowglasses.com.ua/wp-includes/images/smilies/icon_wink.gif)
2zymova: скоро і у вас буде, думаю,сніг!
а пісенька – одна з багатьох, з альбому “Сніжність” (Юрій Гнатковський і Юлія Лорд). Щось забула в титри інформацію вставити.. ![:)](http://yellowglasses.com.ua/wp-includes/images/smilies/icon_smile.gif)
тепер кумедно читати коментарі про те, як всі хочуть справжньої зими, згадуючи як вже всі мріяли щоб вона пішла![:D](http://yellowglasses.com.ua/wp-includes/images/smilies/icon_biggrin.gif)
а зараз в на +30.![:)](http://yellowglasses.com.ua/wp-includes/images/smilies/icon_smile.gif)
але ще трохи і знов будем за зимою скучати..
так вже воно кумедно влаштовано в житті.