Тетріс позеленів

Оприлюднено Оприлюднено в Моя робота

“Знайдіть 10 відмінностей” в моєму календарі станом на червень, і зараз:

мій календар

Алєкс в попередній версії влучно охрестив це все тетрісом :) Так от, бачите великі зелені фігури? То категорія “personal”. Віднедавна я вирішила, що, незважаючи на всі інші кольори і їх концентрацію в моєму графіку, зелених кубиків має бути мінімум година-дві впродовж робочого дня. Масаж, йога, просто прогулянка, покупки чогось додому, обід десь трохи далі від офісу. Можливіть трохи перевести подих, вирватись зі свого “зазомбованого” стану :)

Рішуче і безапеляційно забиваю місце під зелені кубики, щоб ніхто на цей час не претендував. Що цікаво: виявилось, що світ після того не завалюється, а все так само продовжує функціонувати. Ну, може чууууть менше встигається на роботі зробити, але й пріоритезуєш відповідно уважніше. Робиш лише те, що 100% необхідно. А все решта – хай чекає. Або зробиш пізніше, або стане неактуальним :)

Отакий сюрприз. Виявляється, ситуація зовсім не безвихідна. І вибір завжди є. Навіть  в таких, здавалося б безнадійних, людей з тетрісоподібним графіком, як я! Ура! :)

п.с. В такому режимі я вже четвертий тиждень тримаюсь.. Колись розповім як я  докотилась до цього “просвітління” :D

8 коментарів до “Тетріс позеленів

  1. От і молодець :) Ще дай лінка мамі – хай переконається, що з її дитиною все налагоджується, о вона за тебе дуже переживає і постійно падкує, як то ти там справуєшся :)

  2. Вже мені і тато написав, що ти там стомлена…Що це таке!?:) Ану “зеленій” вже скоріше :)

  3. Тааак.. цей тиждень я трохи забігалась.. приїхала навала американців, і якось графік зелений збився :)
    Але вже з понеділка – я знов вертаюсь що “ощадливого” режиму :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)