Цифроприкмети – Я маг?!

Оприлюднено Оприлюднено в Некатегоризовано

Хм..Хочу розповісти про одну дивну штуку, яка мене супроводжує останні пів року, або й більше. Дуже часто впродовж дня, кидаючи випадковий погляд на годинник я бачу там симетричні, або взагалі однакові числа: 12:12, 22:22, 10:01, і в такому ж дусі. Спочатку не дуже звертала увагу, але періодами співпадіння виходять направду дивними. Коли така штука стається 5-6 раз на день – то починаєш задумуватись… :)

Вирішила погуглити, що б це все значило. І що дивно – гугль повернув величеееезну купу статей, віток форумів і записів в блогах на цю тему. Виявляється, я далеко не одна. Начиталась різних історій: хтось постійно бачить одні і ті ж комбінації; хтось – різні; хтось на номерах машин спеціалізується; дехто помітив цю здатність ще з дитинства; в когось періодично приходить.

Пояснень теж є на різний лад. Найпопулярніші з них:

Версія 1. Ніякої магії, прості закономірності. Просто нудно, от і дивишся на годинник. А помічаєш тільки “гарні” комбінації. Або бічний зір добре розвинутий. Або взагалі, це все тобі здалось, а закономірності нема.

Посмію з цією версією не погодитись. От, наприклад, вчора – працювали ми в підвалі, де годинників немає і глянути на час можна тільки на телефоні. Першого разу я включила телефон і побачила там 21:21. Бічний зір тут явно ні до чого. Через деякий час – підійшла глянути на годинник вдруге – там 22:33. Два рази дивилась – і двічі магічні комбінації! :) ..а наступного ранку – прокинулась чомусь рівно в той момент, коли годинник на духовці показував 5:55…

Версія 2. Прив’язка до біоритмів. Мовляв, організм тонко настроюється на ті симетричні години.

Також малоймовірно. В мене на кухні є 3 годинники, і всі три показують різний час з точністю до декількох хвилин.  І чомусь в “магічний момент” ти кидаєш погляд на той один єдиний годинник, на якому симетрія. Причому кожного разу годинник інший. …Навряд чи мій організм налаштувався на годинник моєї мікрохвильовки :D

Версія 3. Вся справа в підсвідомості. Ніби-то через якісь складні механізми психіки, щось там проектується, на щось ми настроюємось і якось ось-так воно все і стається…

Але невже моя скромна підсвідомість може керувати цілком фізичним показником на годиннику? Який бачать і інші люди (точно не я вигадала!). …Щось не дуже в голові вкладається.

Версія 4. Кожне число – щось значить. Публікують цілі таблиці значень різних наборів чисел.

Вірити в це виглядає таким же дивним, як жити по гороскопу. “17.17 — опасайтесь уличных хулиганов. “, “12.21 — знакомство с очаровательной женщиной “, “05.55 — не за горами встреча с мудрым человеком. Як на мене, явне шарлатанство. Ну хоча б тому, що мудре провидіння навряд чи резервувало б цілу комбінацію чисел на вуличних хуліганів. :lol:

До того ж, в моєму випадку – комбінації чисел абсолютно різні. Невже мене чекає аж настільки насичений період в житті? :-?

Версія 5.  Магічний вплив інших людей/істот. Це хтось навмисне пантеличить бідну жертву, змушуючи її шукати змісту в знаках, і зрештою почати керуватись тільки ними, а не власною волею… На підтвердження – приводять ту ж статистику Гугля – мовляв, дивіться скількох вже “занапастили”… :-|

Ну не знаю. Щось не віриться. Не маю аргументів чому ні, але якось це все за вуха притягнуто. Я вже швидше у версію про підсвідомість повірю…

Версія 6. Про ангелів. Так, це ангели посилають знаки. Треба тільки навчитись їх розшифровувати. В будь-якому разі, бачити симетричні числа – добре, значить ти не сам, значить про тебе піклуються..

Симпатична така версія, мені імпонує. А що? Краще вже вірити в ангелів, ніж в злих магів, які вирішили захопити світ.

Це далеко не всі трактування мого маленького феномену, якими рясніє інтернет. Хтось стверджує – що це вияв екстасенсорних задатків (значить я – майбутній маг! :)). Хтось – що це знак невизначеності в житті, роздоріжжя, передвісник нових змін (а що, зміни – то майже завжди добре ;)).

Отака ось тема. Цілу дисертацію можна писати. Якщо в вас така ж історія – то думаю, що найголовніше – вибрати собі найсимпатичнішу і найпозитивнішу версію (бо в що ми віримо, те й найчастіше збувається), і не дуже перейматися всіма тими співпадіннями.

п.с. Вчора розповіла колезі по проекту про пробудження в 5:55, а сьогодні вона рівно в 5:55 прокинулась……Так що бережіться  – це заразно! :D :roll:

36 коментарів до “Цифроприкмети – Я маг?!

 1. Десь тому рік мав таку напасть протягом двох місяців. Вже бува почав думати, а чи не обраний. По кілька разів на день симетрувався у часі:). Пройшло.
  ДУмаю більш ймовірна версія №3

 2. В мене таке постійно!
  Думала я одна така. Зазвичай комбінації тільки такі – 21:21, 12:12, 22:22
  Тобто все крутиться навколо 1 і 2. І що б це значило…. :-|

  1. В мене так само !!! Постійний збіг чисел скільки не гляну на годинник і в основному 1-ці, і 2-ки. Але не давно стався варіант цифр 12:01 , і я зрозумів, що відлік у часі пішов !!! В ту ніч я передчував, що щось має статись. Так ось, в ту ніч стався крупний скандал з дружиною,.Вона мене засікла в стріп клубі, у якому я побував в друге в житті !!! Від того часу з 01.11.18р.я вдома не живу !!!

 3. Перелік всіх симетричних показників годинника :)
  01:10, 02:20, 03:30, 04:40, 05:50, 10:01, 11:11, 12:21, 13:31, 14:41, 15:51, 20:02, 21:12, 22:22, 23:32
  Не так вже й багато…

 4. В мене також така штука, завжди коли подивлюсь на годинник зазвичай два однакових числа (10:10, 11:11,…,23:23….,), цікаво що б це означало. В нас народ повинно бути напевне щось спільне, крім цього дивного “дару”… ;)

 5. но є в мене і друга версія – коли ми дивимся на годинник а там прості цифри (12:05…14:27) то ми просто цьому не приділяєм уваги.., а коли там вже щось типу 13:13 і т. д., то це дуже чітко запамятовується, і так виходить що запамятовується лишень щось більш цікаве!!! ;)

 6. а мені іноді не везе коли я бачу такі числа!!!!-це рідко буває але буває.І я це замітив!! — ааа чуть не забув — ше навіть повідомленя або СМС приходять в такі години))))ММММААААГІІІЯЯЯЯЯЯ !!!!!гггг :lol: :lol: :lol: :lol:

 7. Мені через певний період на очі попадають такі цифри 11:11 після яких десь у світі стаються землетруси от як тепер в Туречині,а раніше велике Японії цунамі! Чи це не диво?

 8. Таж сама ситуація і в мене!

  Я підтримую кетрін, і вважаю що це не просто так, потрібно навчитись користуватись цими сигналами. А от як начитись ? З чого починати і т.д.

  Пропонуюю обєднатись в групу і поміркувати над цим питанням.

  Якщо хтось мене підтримує, пишіть.

  Email: netrebich@gmail.com
  Skype: netrebich2009

 9. зі мною теж такі речі ПОСТІЙНО трапляються.. і коли читала коментарі взяла мобільний просто глянути на годину..а там…..15:15…….НУ НЕ МІСТИКА?)))

 10. А у мене уже декілька років супроводжує число 13 . Постійно як подивляюсь на годину то бачу 00 13 чи 21 13 чи 13 21 тобто завжди число 13 вже думаю чи мене не чекає якесь нещастя(

  1. По-моєму, число 13 – таки фартове, а не навпаки. В моїх батьків постійно все на 13 починалось, закінчувалось, ділилось… починаючи від номерів квартир і до номерів телефонів. І всі щасливі ;)

 11. Теж таке переслідує, ось залізла в нет …І просто в шоці що про це так багато написано… :-o То як групу створили?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)