Як ельф наламав дров..

Оприлюднено Оприлюднено в Некатегоризовано

Сьогодні я хотіла стати “добрим ельфом” …а вийшло все як завжди :/

Розказую історію з самого початку. Є біля нашої роботи відділення Ощадбанку, в якому я, час від часу, оплачую рахунки за комунальні послуги. Там працює дві касирки – одна трохи старша жіночка, а інша – молода, але дуже сувора дівчина. Завжди з гладко причесаним волоссям, незворушним виразом обличчя і строгим голосом. Різко забирає гроші та квитанції, голосно наказує підписатися, не дуже любить церемонитися з відвідувачами. Неприємна особа, мабуть, думає більшість клієнтів. Зате працює швидко і безпомилково, та ще й під таким стресом – в тому відділенні постійно черги…

Я вже давно спостерігаю за тою суворою касиркою, багато думала про те, чому вона така… Може тому, що робота в неї не з легких. Скільки раз, виходячи звідти, я думала: “Як же мені, все-таки, пощастило з роботою!”.

А потім одного ранку стався приємний епізод. Ощадбанк ще був закритий, молода касирка стояла біля дверей (мабуть, чекала на свою напарницю з ключами) і розмовляла з їхнім штатним рудим котом, що полюбляє спати в відділенні (його фотки є тут, тут і тут). І розмовляла так ніжно, так усміхнено, що я ледь її впізнала…
І я подумала: “Та вона ж хороша насправді… Просто на роботі одягає свою маску і працює по накатаній схемі..”

І мені захотілося зробити для тої касирки щось приємне. Якийсь добрий сюрприз, який би змусив її посміхнутися на роботі. Вирішила купити їй якогось смаколика, але дарувати від себе не хотіла – боялася, що вона не візьме подарунка. І тоді придумала цілий план: Я приходжу в ощадбанк платити за світло, вручаю дівчині шоколадку з запискою “Посміхайтеся частіше” (написану чоловічою рукою), і кажу, що це просив передати якийсь невідомий молодий чоловік на вулиці. І далі, по плану, касирка мала зрадіти і посміхнутися.

Але насправді все вийшло трохи по-іншому. Дівчина помітно “напружилась”, почала випитувати мене як той чоловік виглядав і чи стоїть він там досі, питати в напарниці “хто це вже з самого ранку мене знайшов”, аналізувати почерк – “Та ні, то не Валєра..” –  і взагалі страшенно переживати. ..І зовсім не посміхалась! :(

І тепер я сиджу на роботі і не можу перестати картати себе, що вигадала всю цю секретну історію, замість того, щоб прямо вручити дівчині свого подарунка… І ще жалію, що щоколадку купила в магазині навпроти за декілька хвилин до вручення, а отже мене дуже легко вичислити… І взагалі тепер соромлюсь з’являтися в те відділення…

Отак-от.  Даремно я думала, що бути “добрим ельфом” легко.
Сподіваюся моїй героїні, в глибині душі, стало хоч трішечки приємно.. Як думаєте?

13 коментарів до “Як ельф наламав дров..

  1. Христинко, ти мене дуже насмішила своє розповіддю :D. Я розумію що ти почуваєшся не так весело, але то таке, не переживай даремно, все втрясеться. І, напевно, варто тобі сходити туди ще, подивитись на реакцію, адже велика ймовірність що та касирка тебе впізнає і, можливо, дійсно посміхнеться. Якщо ж вона тебе викрила, то вже точно вирішиш чи варто туди прихордити ще.

  2. А я знаю ту касирку, я теж кілька раз оплачував там рахунки. ЇЇ просто не можна не запамятати. Ще можу додати що вона живе на Сихові, і часто любить розмовляти по телефону із своїм хлопцем(Валерою мабуть) . І з ним вона також буває строга по телефону…

  3. Боже, а що буде як Валєра взнає. Як понесеш наступну шоколадку, то визу підпиши “Щиро, твій Валєрчік, чмокі” )))))))))

  4. гадаю що ти справжній молодець ) не кожен роздивиться у людині її інший бік, або навіть задумається, щоб таке роздивлятись. а робити подарунки незнайомим, то взагалі круто!
    так що не переживай щодо дрібниць, впевнено грай роль “доброго ельфа” й далі, а добро до всіх душ доходить, але реакція у кожного своя :)

  5. Ну, мене питали як виглядав той добродій, я сказала: “та він в шапці був, я не дуже розгледіла”. Так що, Філін, не забудь вдіти шапку перед тим як іти ;)

  6. Ти можеш послати чоловіка, а він скаже що шоколадку передала якась дівчина і опише тебе. Для працівниці ощадбанку буде велика інтрига.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)