Люблю я ритуали!

Оприлюднено Оприлюднено в Моя робота

Вчора ми святкували умовне закінчення чергового етапу нашого проекту. Дегустували чеське пивко StaroBrno (як гласить реклама  – найкраще пиво в цілій Моравії), ходили на деруни і медовуху. А сьогодні – зробили ритуальний підрахунок тесткейсів – хто найбільше пройшов. А ще – зробили ритуальне таємне братське голосування – щоб вибрати хто найбільше на проекті рулив на думку колег. Обидва переможці отримали символічний приз – пачку Сандорика,  і мали на швидкість її випити, щоб визначити суперпереможця, якому вручили ритуальну пляшку шампанського, яка в нашій кімнаті “живе” останні декілька місяців (і ніхто не знає звідки вона взялась о_О).

sandoryk
“Півфіналісти” змагаються за суперприз!
audience
Решта команди вболіває :)

“Любиш ти Христя ритуали..” – зауважив співробітник. І це 100%-тна правда! Я люблю ритуали, люблю зробити (приємний) шум на рівному місці (чого тільки варте було наше сьогоднішє таємне голосування, окремий представник лічильної комісії – див. на дівчинку в зелено-білій сукенці, ритуальне знищення “бюлетенів”  в шредері.. :))

Бо насправді треба вміти святкувати, і не тільки якісь абстрактні календарні дати типу дня народження чи нового року, але й справжні міні-свята, перемоги і досягнення в своєму щоденному житті. Щоб приємні речі запам’ятовувались надовго!

Інші ритуали минулих місяців:

Ритуальне одягання трененрської шапочки! (Тренерська Програма)
Відкриття Тренерської Програми: ритуальне одягання тренерської шапочки!
sv
Переможці конкурсу Vulnerability Screenshots. Після ритуалу визначення суперпереможця за допомогою іграшкових пістолетиків :)
100days
100 днів нашої QA Community: ритуальна кружка тестера

і нарешті, абсолютно ексклюзивне відео з таємного ритуалу передачі вогню знань (в рамках нашої Менторської Програми):

Можливо ніхто б і не згадав про ці всі події, якби не дитячі, часом безглузді ритуали, які ми собі придумали, щоб відзначити ці дні.
Одним словом, бажаю всім побільше гарних нагод святкувати, і натхнення, щоб святкувати виходило оригінально і весело! :)

3 коментарі до “Люблю я ритуали!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)