Drawing Day 2009 – дайош мільйон малюнків?!

Оприлюднено Оприлюднено в Некатегоризовано

Drawing Day 2009В суботу, 6 червня 2009 відбудеться глобальна онлайн акція – Drawing Day 2009 (День малювання 2009). В рамках акції треба намалювати малюнок і зробити його доступним в Інтернеті з поміткою “Drawing Day 2009”.

Можна намалювати на папері, зісканувати і закинути на Facebook чи Flickr, а можна малювати в онлайн редакторі, таких спеціальних “малювальних” сервісів, як виявилося, досить багато. Ну, чи просто на своєму блозі вивісити (я мабуть поступлю саме так).

Велика заповітна ціль акції – досягнути кількості 1 мільйона малюнків за 1 день! :) Так що заохочую всіх кинути все і намалювати хоча б одненього малюночка – зробити ваш скромний вклад у глобальний флешмоб! :)

6 коментарів до “Drawing Day 2009 – дайош мільйон малюнків?!

  1. Я не хочу казати ніц поганого, але ідея для збагаченння дуже вже не погана :), уяви як підніметья відвідуваність, цитування, іт.д. того сайту. )))

  2. так, сайт собі рейтингу набере, та й ті сервіси, які він пропонує. але ідея мені сподобалась, тому я підтримую її на своєму блозі :)

  3. Я думаю тут про збагачення не йдеться. На тому сайті ж немає реклами чи іншого контенту окрім інформації про цю акцію.

    А щодо популяризації сервісів – то вони того і не приховують. Ціллю акції, власне, і є популяризація мистецьких обєднань, сервісів і мистецтва взагалі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)