Чому прикольно таритись онлайн

Оприлюднено Оприлюднено в Некатегоризовано

З одної сторони таритися онлайн – це як купувати кота в мішку, ти тільки приблизно здогадуєшся що саме ти купуєш. Навіть якщо є детальні фотографії, то їх не можна помацати, покрутити, приміряти. А особливо, коли мова йде про одяг, чи взуття – це взагалі “смертельний номер”, в кожного виробника – свої розміри, не всі фасони підходять саме тобі, і таке інше.

А з іншої сторони, скільки радості в приємному очікуванні посилки десь з іншого кінця світу.. (це майже як подарунків на Миколая чекати). А потім забираєш її з Автолюксу, розпечатуєш прямо в машині, бо чекати довше просто несила, розглядаєш речі, і розумієш що все підійшло!!! :) І що це саме те, чого ти так довго чекав! :)

На днях ми отримали першу посилку з Louis-y – німецького інтернет магазину, що торгує всеможливим спорядженням для мотоциклістів.

delivery
..розпечатуєш прямо в машині.. :)

Треба сказати, що купити якісне і недороге мотоциклетне спорядження в Україні досить тяжко. По-перше, через не таку вже і популярність мотоциклів – в магазинах висять тільки найходовіші розміри найходовіших моделей. А самі магазини – на пальцях порахувати можна. По-друге, через свою “екслюзивність” магазини дозволяють собі ставити страшенні накрутки.

Скажімо, у Львові ми знайшли лише один магазин мотоциклів і спорядження – “Мототехніка” на Городоцькій, навпроти Мотозаводу. І ціни там, навіть порівняно з київськими (де ситуація з мото-магазинами значно краща), в півтора-два-три рази дорожчі. Та й сервіс – просто паскудний, відчуття ніби ти їм щось винен, відколи переступив їхній поріг.

Тому “мы пошли другим путем”, вирішили ризикнути і вибрати все спорядження онлайн. За посередника вибрали київську компанію Yamato (ми в них купували шоломи, адекватні працівники, адекватні ціни, доставка європейських товарів до Києва безкоштовна).

За якихось 300 євро прикупили купу всього: мотоциклетну куртку, спеціальні штани, шкіряні турінгові черевики, повний комплект захисту (коліна, лікті, стегна, спина), дві пари шкіряних мотоциклетних рукавиць (літні та осінні), чохол на мотоцикл, сумку на бак, підшлемник, і як бонус наклейку на бак, для захисту від царапин.

Розміри підбирали ретельно, з лінійкою :) і врезультаті – все підійшло, як на замовлення пошите! І тепер радості немає меж :) ..дуже сумніваюся що в такі короткі строки і з таким бюджетом ми б змогли так само закупитися в українських магазинах…

Ось чому так прикольно таритись онлайн! :) Хто ще не пробував – дуже рекомендую ;)
Бо навіщо відмовляти собі в можливості  користуватися найкращими магазинами поза межами вашого міста чи країни!

Поширюй позитив далі:

3 коментарі до “Чому прикольно таритись онлайн

  1. Я вже посилок 5 з найбільшого онлайн веломагазину отримав. Відчуття супер. Чому купуємо там? Бо частину товару в нас нема, а те що є то з Англії дешевше і то суттєво.
    З одягу купував собі взуття. Для впевненості поміряв взуття того самого виробника в одному з Львівських гамазинів і замовив в 2 рази дешевше з Англії. Ось лінк на гамазин http://www.chainreactioncycles.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)