Браво, Піккардійці!

Оприлюднено Оприлюднено в Некатегоризовано

etudyВчора ходили на концерт Піккардійської Терції, вони презентували свій новий альбом “Етюди”.

Відспівали “на ура” дві години, аж дивуюся як їм то вдається (при тому, що концертів в той день було два, тобто разом – 4 години співу перед публікою!)

Були і нові пісні, і старі, добре відомі композиції. З одної сторони, чогось надзвичайного в “Етюдах” я не почула – все то й же якісний спів, багатоголосся, від якого аж мурашки біжать по тілу…

Але, з іншої сторони, це природньо – важко перестрибнути через таку високу планку, яку самі ж піккардійці поставили за останні 15 років своєї кар’єри!

З концерту особливо запам’ятались піккардійські варіанти пісень “Ой летіли дикі гуси”, та “Очі відьми”. Шматочки можна послухати тут. Сподобалось, як зал підспівував під класичні “Sole mio”, “Shamps Elysees”, рок-н-рольну “I Can’t Help”.

Взагалі, моїм фаворитом був і залишається перший зліва “терцівець” Богдан Богач, той що співає найнижчі партії – постійно дивуюсь як йому це вдається. Впевнена, без його трубіння терція б точно не склалась!
А улюбленим солістом є Славко Нудик – другий справа, можливо тому, що він мені чимось нагадує мого чоловіка :D
Так само кумедно пританцьовує, і риси обличчя трохи схожі.

..Вчора зловила себе на думці, що Піккардійській терції варто було б заспівати українську версію пісні Бременських музикантів, ну знаєте: “Долі кращої не відшукаааати…”, впевнена кусок з “там-та-да-дам-дам, там-та-да-дам-дам” в їх виконанні звучав би суперсько! Я навіть залишила цю ідею в гостьовій книзі гурту.

Отакі от приємні враження і спогади з “етюдного” концерту.

п.с. Ще одне корисне спостереження – виявляється, квитки на концерті ніхто не перевіряв, і чисто теоретично, можна було і не платити 75-250 грн за квиток, а просто прийти і зайняти одне з вільних місць (а вільні місця були). Підозрюю, є категорія екстремалів, які регулярно практикують відвідини “Опери” зайцем :) – і адреналін, і економія коштів ;)

п.п.с. Прихильникам Терції рекомендую побродити по їх офіційному сайті, особливо переглянути фотогалерею, там є досить цікаві знимки  ;)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)