Жабулька, жук, жуця, жукер, жукер-шмукер-карабукер, птах, птася, птаська-маласька, пташулька, цьома, цьомулька, щокастик, волохастик, козарлюга, зефірка, пельменька, палюшка, лялюсік, доцька, доцік, шльомко, чорничка, кузька, комарик, нечемулька, песьо, бублик, зубик, півтора-зубика, зубатка, щур з муки, драбушка, кукуся, скруцьок, круасанчик, хрущ малий, пампуха, хитрюля, чоловічок, крикушка, рибулька, дуська, какулька, дупця мала, радість моя, дитинця, сплюха…
…наша Ксенька 🙂
Має імена на всі випадки життя.. і список наразі тільки росте 🙂 (хоч деякі з них ми поступово “переростаєм”).
Зізнавайтесь, а як ви називаєте своїх діток? ..і як в дитинстві називали вас? 😉
п.с. Цей допис довго лежав в шухляді. Певне, боялась негативної реакції, бо вже бачила різні думки в нетах “як не можна називати дітей”. А я от по-всякому називаю. І мене по всякому називали. В нас взагалі кожен член сім’ї мав свої фірмові прізвиська, так вже повелось…
п.п.с. А взагалі, мені просто трохи самотньо, бо Андрій у відрядженні. Не спиться без нього. Сидю в інтернетах, не знаю до чого вчепитись.. Таке-то.
тато називав і зараз називає Санчісом та Кіндером (німецьку в школі вчив, тому і маму не на ім’я називає, а кличе Мутер) : )
Називаю огірочок, синочок-огірочок, огірок, дитинка-мандаринка і відповідно скорочено просто мандарина, жук, волошек, сина, котик-муркотик, котуля, манюня, манюня-крапапуля, мармеладек, мурзя, розвалюха, дупек, кралек…
Деякі зі списку в нас дуже популярні, інші використовуються дуже зрідка, також часто вживаю похідні від імені:)
п.с: Файні фотографії і Ксенька гарнюча!
рідко по імені кажу )))) половина з твого списку є і в моєму, але є стандарт один, як засне, то завжди кажу “цссс, кітка спить” )))