Сільський вікенд 2010

Оприлюднено Оприлюднено в Подорожі

Одним з найприємніших спогадів минулого літа для мене став кількаденний відпочинок у бабусі, на селі. Відчуття неквапності часу, гармонії з природою, ілюзія паралельного світу, де немає буденних проблем і турбот. Саме про такий відпочинок я мріяла поки була в довгих відрядженнях, і ледь повернувшись додому – відразу надумала чкурнути в село.

Взяла парочку вихідних, вигнала “з стійла” ровера – і гайда на ранішню електричку в Тернопіль. У потязі відразу переключилася на релакс-режим ..причому так зрелаксувала, що пропустила свою зупинку! :)

Врезультаті довелося пиляти зайвих кілометрів сім, по полях-лугах і хащах: місцевими реп’яховими та кропивними алеями, під палючим обіднім сонцем…

Полями, лугами...

Але розкисати не було причин, бо вже скоро мене чекала гостинна бабусина хата, і найприємніша приємність, яку можна було вигадати в тій ситуації – ЛІТНІЙ ДУШ! :)

Літній душ

Освіжилась, обсохла на сонці, ситно перекусила – і можна йти за десертом в малинник.. А навкого – все буяє, цвіте, дозріває. Хоч бери і сиди між того всього весь день. І бабуся, наше сонечко, біля того всього порхає – просто неможливо не посміхнутись! :)

Бабусин квітник

А тут ще й гарна несподіванка – качечка якраз довигрівала качат,  і ми з бабцею організували для них першу вилазку “в світ”. Аж п’ятнадцятеро розчулюючих клубочків вперше побачили сонечко, і вперше в своєму житті пообідали! :)

Нововилуплені каченята

От хто вже не схожий на клубочок, то це наш пес. “По-паспорту” – Дружок, а в народі – Вухастик, або просто Заєць!  І хто б впізнав в ньому те маленьке чудо, яким він був ще навесні?… :)

Собака-мутант

В таких маленьких радощах і пройшли мої вихідні: природа, смаколики з саду-городу, простецька робота по господарству, спостереження за тваринами, вечори з рідними, все те ж відчуття як сповільнюється час…

Мої рідні

Шкода, що ненадовго – бо через день-два треба знову до Львова, до міського неспокійного життя… :)

Але, зрештою, навіть у місті якось простіше, коли знаєш, що є закуток, куди завжди можна приїхати “підзарядитись” і відновити душевну гармонію. ..так що вкотре- Ура, сільський відпочинок! Ура, зелений туризм! ;)

п.с. В ті вихідні, ледь не нажила собі нового домашнього улюбленця – безпритульне кошеня, що бродило вулицею в районі вокзалу. Вже майже вирішила взяти його з собою.. а в останній момент відпустила. ..навіть жалію трошки..

Безпритульше кошеня

8 коментарів до “Сільський вікенд 2010

 1. Хочу котика, хочу Дружка, хочу малини, тепла, до бабусі, і каченяток “вилуплювати” теж хочу! Як у вас там тепло і добре!!!

  Фотки – суперові, я раніше в село не дуже любила їздити. А тепер з фотоапаратом я б звідти не вилазила. Стільки всього там!!!

 2. 2Dyak: та власне, тут нема фотографій хащів вище голови, по яких я пробиралась, щоб вибратись нарешті на цю гарну польову дорогу… Думала сконаю там серед реп’яхів і кропиви :)

  2Ucraniana: Думаю, в Чилійських селах, ще цікавіше… там, певно, свої Дружки-броненосці, дивні ягоди замість малини, і ще багато екзотики… ;)

  2ivok: точно, індо-качки! Не такі гидкі, як індики, і смачніші ніж просто качки… щось таке :)

 3. хм… та ні, це я село… он вікіпедія каже, що “мускусну качку часто називають індокачкою, вважаючи її гібридом качки та індички. Таке схрещення, однак, неможливе”… :roll:
  http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D1%83%D1%81%D0%BA%D1%83%D1%81%D0%BD%D0%B0_%D0%BA%D0%B0%D1%87%D0%BA%D0%B0

  ще один міф розвінчано :oops:

 4. “Не такі гидкі, як індики, і смачніші ніж просто качки…” :-?
  в них і поведінка інша ніж у качок. моя бабуся колись їх вирощувала – у малявочок плямки завжди у всіх однакові. і ще вони молоком пахнуть…А коли з каченятами ми -діти проводили багато часу, через якийсь час вони ставали зовсім ручні, ходили за нами стайкою..
  Чесно, мені навіть в голову ніколи не приходила думка оцінювати цих птах з точки зору смачності :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)