Клуб оптимістів: таксист анонім

Оприлюднено Оприлюднено в Клуб оптимістів

Вчора зі мною сталась дуже позитивна історія.

Я трохи засиділася вгостях в батьків і довелося викликати таксі, щоб добратися додому. Таксішка виявилася розкішним новеньким чорним ауді, а таксист – просто надпозитивним дядьком. З перших же хвилин він  (наперед) вибачився за можливі незручності, мовляв, “я працюю таксистом тільки п’яту ніч“!!! І правда, як тільки ми виїхали з двору, таксиста-новачка відразу ж понесло не в той бік :) Довелося всю дорогу йому казати куди їхати, де повертати і все таке.

Дядько, видать, балакучий – через 5 хвилин я вже була в курсі останніх подій в його житті :) За фахом він бухгалтер, останні Х років веде справи декількох невеликих компаній. Ніби має трохи досвіду, навіть “випустив декількох учнів”, що також стали нормальними бухгалтерами. Але от біда – в час кризи компанії, які обслуговує наш герой, почуваються не дуже добре, так що і в нього, як бухгалтера, справи пішли гірше. І тоді дядько надумав піти додатково працювати таксистом! :)

Уявляєте? Вдень – бухгалтерія, вночі – таксі!

Отож, вчора був його п’ятий день на роботі. Він почувався не дуже впевнено в новій ролі. Наприклад, ледь не забув відзвітуватися по рації, що везе пасажира. Зате поки ми їхали з Варшавської в Рясне йому встиг подзвонити колєга, поцікавитися як справи, а він встиг похвалитися, що везе симпатичного пасажира. “То мій товариш, він готував мене до нової роботи! Всякі-там терміни пояснював… Я от “на підхваті” працюю, а не “з плінтуса”, розумієте?..” (сміється). Смішний такий :)

Я взагалі – страшний оптиміст. Наразі я на нулі – за останні 5 ночей дуже втомився, але ні копійки не заробив. Але хто знає, треба хоч з місяць поїздити, там буде видно. В будь-якому разі, є позитив – хоч Львів вивчу. От тепер вже знаю де Варшавська!  …і пасажири мені адекватні, нормальні люди попадаються – може через те, що я на Введення почав працювати! Як кажуть, як почнеш так і поведеться… Жінка моя трохи сумує через ту затію (я їй навіть не зізнався, коли першу ніч на зміну поїхав), але я дуже оптимістично настроєний…

Розповідав і постійно сміявся. А я дивилася на того дядька і думала – як же це все сміливо з його боку! Взяти і спробувати себе в чомусь зовсім новому, такому некомфортному і непростому… Отак просто дати собі “місяць на спробу”. І невідомо, наскільки його вистачить, і чи залишиться він таксистом, але вже сам факт того, що він спробував – дуже важливий! ..мені часто “кишка тонка” поміняти в житті щось значно тривіальніше. Наприклад, я дуже довго наважувалась сісти за кермо після старих невдач..

І ще мене вразило оце супер-позитивне ставлення до життя! Я думала жовті окуляри – це в мене, та де там!! Мої окуляри бліднуть порівняно з тим незвичним таксистом! :)

Бажаю і собі, і всім нам не боятися експериментувати, давати собі право на спробу і на помилки. Адже, в будь-якому разі, це новий досвід, який зробить нас мудрішими!

p.s. Шкода, що я так і не поцікавилась як того дядька звати, і номера його не записала. Я б не проти завжди  їздити з таким задоволенням і зарядом натхнення! ;)

Поширюй позитив далі:

5 коментарів до “Клуб оптимістів: таксист анонім

  1. Мені також імпонують такі особи :))) І самій часто хочеться втнути щось навіжене, але завжди є причини, які так чи інакше мене стримують, наприклад коли думаю перетворити творчість в роботу. Для цього треба добре постаратись, потратити купу сил і часу, а роботі ніби і так є, нехай не така творча, зате все стабільно. Ось так от … а в ситуації з таксистом за нього обставини вирішили.

  2. ну насправді в тих обставинах можна було по-різному поводитись. наприклад – продовжувати жити на поточну зарплату (робота бухгалтера в нього є); – продати розкішне ауді і купити щось скромніше; – та що завгодно більш комфортне, ніж робота таксистом! :)

    але то правда, що людям значно легше робити комфортний вибір на користь речей, до яких ми вже звикли. Навіть якщо це означає меншу зарплатню, чи менше задоволення… зате напрягів і дискомфорту теж менше :)

  3. Класний пост! Дуже позитивний!

    А коли спустився коментар залишити, там ще й напис класний “Не вагайся, залиш коментар! :)”

    Все. Починаю регулярно читати твій блог :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)