"Циган" – за кулісами в аніматорів

Оприлюднено Оприлюднено в Некатегоризовано

В дитинстві я дуже хотіла стати художницею (подобалося уявляти себе з мольбертом і великим пензлем), або ще краще – малювати мультфільми. Але якось не склалось – малюю хіба для себе, а найбільше анімаційне досягнення – ось ці gif-ки, які я колись зробила для Лабораторії ідей:

Та все ж мультфільми люблю і досі. Є в цьому щось заворожуюче – створити щось з абсолютного нічого. Якщо в фільмі в тебе є принаймні вже існуючі люди, які знімуться в ньому, то в мультику – все залежить тільки від твоєї фантазії, жодних обмежень.

А ще дуже цікаво спостерігати за процесом поступового народження чогось з нічого. І таку унікальну можоливість мають відвідувачі блогу “Циган” – про створення однойменного молдавського 3-D мультика.

tsyhan1Тут видно як образи героїв поступово ростуть з чорновиків, накиданих простим олівцем до повноцінних, об’ємних повноколірних персонажів.

До того ж по ходу пояснюються ази 3-D анімації – знахідка для таких мрійників як я, які в глибині душі все одно мріють бути аніматорами :)

Реально почитавши такі ось блоги, думаєш про себе “Оце робота.. Сидиш собі, вигадуєш, малюєш.. Оце життя..”, поневолі порівнюючи зі своєю не-настільки-креативною-професією.

…Цікаво, а де в Україні на аніматорів перекваліфіковують… :D :D :D
tsyhan2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)