Полювання за яйцями – Великодня забава :)

Оприлюднено Оприлюднено в Дитячі свята

Є ідеї, які мене по-доброму переслідують аж поки я не здійсню їх у тому чи іншому вигляді. “Яєчне полювання” – одна з таких ідей, що кілька років чекала свого зоряного часу. А потім таки збулася, нехай у вигляді повного експромту, нехай нашвидкуруч, але таки збулася!  (sun)

Постановка задачі: зграйка малючків-дошкільнят (прийшли до нас з мамами писати писанки), гарна сонячна погода, непогана прибудинкова територія + непереборне бажання влаштувати полювання на яйця. Годинка на підготовку.

Першим ділом я нашкрабала по хаті з двадцять яєць різної форми та розміру. В основному – жовті маленькі, з-під Kinder-ів, а ще дерев’яні заготовки-яйця (з магазину товарів для творчості) та кілька розфарбованих дерев’яних писанок. Деякі з тих яєць я замотала в кольоровий обгортковий папір. Далі зробила візуальний список всіх яєць, щоб діти могли відзначати скільки яєць знайдено, а скільки ще треба знайти. Бачите, кожне яйце можна було відрізнити по кольору, розміру і по візерунку (відповідні помітки я зробила і на самих яйцях).

Ксеня тим часом допомогла мені підготувати кілька вказівників з кроликами. Стрілки намалювали в довільному порядку (потім імпровізували вже як розмістити їх на території пошуків).

До речі, ховати яйця та розвішувати підказки мені допомагала молодша донечка, Насточка, в амплуа …Великоднього кролика (хто б сумнівався  :D )
Поки інші дітки були в квартирі, ми хутенько все приготували надворі.

Раз-два-три, почали! Діти відразу зорієнтувалися, що треба робити. Йшли за підказками, шукали яскраві яєчка та радісно збирали їх у кошики. Майже відразу до нас попросився сусідський хлопчур, захотів приєднатися до пошуків. Дівчата радо погодилися.


Follow the white rabbit :)

По ходу справи були різні ускладнення. Наприклад, частина яєць була запорпана в пісок. Кролик натякав на пісочницю, лопатки лежали напоготові.

Були яєчка, що висіли на гіллі дерев, їх діти не відразу знайшли, бо в першу чергу роздивлялися все під ногами.

Щоразу коли до гурту додавалося нове яйце, дітлахи бралися звіряти їх з “каталогом”. Навіть саме по собі це заняття виявилося доволі захопливим. Хлопчина-помагайло консультував молодших зі страшенним азартом  :D

Таким чином ми намотали коло навколо будинку, знайшли всі яйця і знову зібралися біля під’їзду. Тоді я дала команду відкривати та розгортати все добро. В частині “кіндерів” були сховані шоколадні яєчка, а в одному з них – підказка де шукати головну винагороду за успішно завершений квест. Вдома, у вказаному місці, на дітей чекав цілий пакунок з різними сочками-смаколиками. Ми й малому сусідові винесли чогось в подяку :)

Насточка добуває серединку яйця

   Даринка перевіряє яйця на зуб

Отак просто, нічого особливого, але час діти провели весело. Яєчне полювання стало гарним доповненням до основної писанкарської програми. Ну, й пані організаторка змогла поставити собі віртуальну галочку за +1 втілену ідею  8)

Кумедна минулорічна я

Треба мені і цього року щось схоже забацати! І вам також рекоменую спробувати  ;)

З прийдешнім Великоднем усіх!  (flower)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)