Містечко на підвіконні. Ідея до зимових свят.

Оприлюднено Оприлюднено в Зимові свята

Помічаю, що з кожним роком все прихильніше ставлюся до невеличких щорічних традицій, а особливо, коли йдеться про зимові свята. Щороку прикрашати ялинку, щороку майструвати листівки, щороку записувати відео-привітання з дітьми… Сьогодні розповім про річ, яку ми поки що робили лише раз, але з таким задоволенням, що я не здивуюся якщо ця розвага стане у нашій сім’ї традиційною! Тримайте ідею до свят зимове містечко на підвіконні(dance) 

Уявіть собі міні-світ, у якому можна святкувати Новий рік, радіти снігові , вибрати собі улюблених персонажів і вигадувати про них зимові історії… Така собі забавка тривалої дії: будуєш його потрошечки, розбудовуєш, прикрашаєш, щодня додаєш щось нове.

Засніжені доріжки можна зробити з паперу та синтепону. А будиночки — з конструктора. Поселити туди чоловічків Lego та інших дрібних іграшок…

Ось це Різдвяний ярмарок.


А це таксі Миколайків.

 

 

Янгол, що готується колядувати.

Сніговик у кумендій шапці.


А цей — на снігоочисній техніці.

А це кит, якого Ксеня зробила сама. Плаває в паперовому озері на території зоопарку.

І цього чудика Ксеня змайструвала без сторонньої допомоги. Мій улюблений виріб минулої зими! :)

Засніжений дитячий майданчик користується популярністю в містян! :)

На центральній площі — звичайно, ялинка..

..яка навіть вміє світитися! :)

Щоб був азарт будувати ми поставили собі задачу використати всі-всі елементики Lego, які були у нас вдома. І нам це майже вдалося, містечко вийшло величеньким!  8)

Ось таке було в нас торік щастя на підвіконні. Сподобалося? Надихнуло? Зробите і собі щось таке? ;)
Я ось надивилася цих фотографій і терміново хочеться взятися за нове ексклюзивне містечко в честь прийдешнього 2019 року.
Свята наближаться! Свята треба святкувати!  (dance)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)