Клуб оптимістів: Оля Яценко

Оприлюднено Оприлюднено в Клуб оптимістів

Продовжуємо писальний марафон! :) Поки довгі дописи визрівають і дописуються, розповім коротеньку історію про дуже позитивну, шалено талановиту людину — художницю Олю Яценко. Адже це просто ідеальний кандидат до мого “Клубу оптимістів“! 

З Олею ми познайомилися випадково, кілька років тому коли я шукала ілюстратора для своєї мамської книжки. Мені відразу сподобалася теплота, безпосередність і доброта, яких так багато у Олиній творчості. Світ, який вона малює пронизаний світлом і життям. Персонажів, яких вона творить, хочеться обіймати  (mmm)

Незадовго після заочного знайомства ми мали нагоду побачитися у Києві особисто. Пригадую, пили каву на Книжковому Арсеналі і розмовляли про всяке. Оля виявилася багато у чому схожою на своїх героїв. З такими ж іскорками в чорних очах, з білявими косами і з чарівною посмішкою.

Того разу ми з видавцем зупинили свій вибір на інших ілюстраціях, але вже тоді я точно знала, що хочу коли-небудь зробити спільний проект з цією особливою дівчиною. Так і сталося. Через деякий час Олині малюнки з’явилися у новій версії мого “листа Миколаєві“, а згодом і в “листі до мами“, які ми друкували спільно з видавництвом “Книговир”. А цьогоріч ми вже довший час працюємо над ще одним особливим задумом, сподіваюся вже незабаром буде можливість похвалитися вам результатом.

Ось кілька речей, які мене захоплюють в Олі:

  • Її внутрішня сила. І як вона дивним чином поєднується з тендітністю, вразливістю і скромністю. Бути freelancer-художницею, самотужки розбудовувати творче портфоліо, заробляти гроші своєю творчістю  — для цього треба не лише добре орудувати пензлем, але й мати величезний запас сміливості. Мати чітке бачення свого місця у творчому світі і вміти це бачення відстоювати. Олі це вдається.


  • Її мандрівна натура. Вміння опинятися в цікавих місцях. Повертатися з вагоном вражень, які дають свіжий творчий поштовх і згодом перетворюються у нові картини та нові історії. Ця дівчина відкрита до світу і це відчувається у всьому, що вона робить.

  • Її бездоганний смак і відчуття прекрасного. Зайдіть на Олин instagram наприклад, чи на сайт з творчим портфоліо. Бачите, яке все красиве і гармонійне? Подивіться як виглядає Олина майстерня, почитайте як вона пише про своїх рідних і друзів. Це рідкісне вміння — помічати красу, яка нас оточує. Смакувати життя, святкувати все красиве, що є у ньому.


  • Її працелюбність і наполегливість. Якщо Оля взялася робити роботу, то можна не хвилюватися за кінцевий результат. Задумала видати книжку, то зробить це не чекаючи “з моря погоди”, навіть якщо за власний кошт, навіть якщо невеликим тиражем. Захотіла пошити іграшки-пухнастики, буде зроблено. Якщо організовує виставку, то подбає про всі, навіть найменші деталі: від тексту запрошення, підбору картин, програми заходів і до музикантів, які гратимуть красиву музику відвідувачам.

А ще ця дівчина є моїм новим “лицем міста Києва”.  Дуже оптимістичним і красивим  (sun)
Радію, що ми знайомі!  (dance)

У цьому місці я замовкаю і даю можливість вам пороздивлятися всі ті красивості, якими Оля Яценко ділиться зі світом.
Гарного усім дня і приємних вихідних! :)

http://www.olarty.com/
https://www.instagram.com/artist.olarty/
https://www.facebook.com/olarty

 

p.s. У Олі час від часу з’являються книжечки та листівки на продаж! А ще вона малює полотна на замовлення. Одним словом, слідкуйте за новинами у Facebook. Буде вам щастя і гарні подарунки до Миколая чи інших свят ;)

p.p.s. Моя улюблена з Олиних картин, в яку б я з радістю сама поселилась:

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)