Три посміхайки для новонароджених

Оприлюднено Оприлюднено в Зроблене власноруч, Посміхайки

Ну що ж, пообіцяла нові дописи — значить відразу беруся писати. Аби, знаєте, не здутися з тою затією на самісінькому початку. Я ж тепер ще та ділова ковбаса. Весь день на роботі, ще півдня в дорозі, навіть вечерю своїм нема коли зготувати, не те що мемуари на блозі писати. Єдине добре, що в мене просто купища архівів з різним цікавим, що я творила, витворяла і писала у минулому (ще до-ділово-ковбасному) житті, тож тем для дописів не бракуватиме…

Сьогодні тримайте три ідеї власноруч зроблених подарунків, які гарно пасують для новонароджених малюків та їхніх батьків.

 

Ідея перша: Іменна табличка для декору дитячої

Щось схоже, зроблене з різнобарвних ґудзичків я колись бачила в Lionel, а також на Pinterest, який мені постійно підкидає всіляку саморобну красу.  Свою літеру “А” робила на подарунок маленькій Анночці, донечці наших друзів. Придумала за день до хрестин. Півночі голочкою визбирувала намистинки, ґудзички і фетрові птасі, пересортовувала їх по кольорах, а потім в милі їздила по Львову, щоб знайти красиву рамку для свого подарунка  :D  Знаю, вийшло не досконало, але душевно, ну правда?  :oops: 

п.с.  Kat, ти пригадуєш оті кольорові міні-шпилечки? То ж ти мені їх колись подарувала! Дивися як вони придалися  (mmm)

 

Ідея друга: Іменна торбинка

А це не самостійний подарунок, а просто приємне доповнення до інших речей, які ви плануєте подарувати малюкові. Наприклад, багато хто купує новонародженим одежинки (такі милі, крихітного розміру, як на ляльку). Так от, замість того щоб пакувати їх в обгортковий папір можна взяти полотняну торбинку і прикрасити її іменем дитинки. Коли вона виросте, то зможе носити в тій торбинці свої речі: дитячі скарби, іграшки чи просто змінне взуття в дитсадок  :-P

Ну ви зрозуміли, що ця торбинка — для Даринки, моєї солодкої племіннички. До слова, вона вже не носить ті крихітні речі, як на ляльку, а впевнено бігає, говорить і досліджує світ. Треба перепитати її маму, чи видали вже дитині іменну торбинку, і чи носить Даринка в ній свої малючі пожитки  :-P

 

Ідея третя: Цифри для фотографування (і не тільки!)

Ця ідея найбільш копітка, зате багатофункціональна. Набір фетрових цифр від 1 до 12. Зараз стало популярним робити щомісячні фотографії немовлят від 0 до року. Це — перше можливе застосування таких фетрових цифр:


Даринчині перші 12 місяців

Але це не просто кружальця, вони ще мають невеличкі петельки, а також зроблені у вигляді кишеньки, в яку можна щось сховати (на жаль, фото зблизька не маю, але можу пояснити детальніше їх конструкцію, якщо комусь буде цікаво).
Таким чином, ті самі цифри можна використати в майбутньому як:

  • календар очікування свята (ідея тут, вішаєш і щодня отримуєш завдання, чи гостинці) або підказки для домашнього квесту (на кшталт такого)
  • навчальний матеріал для вивчення цифр (коли завдання дитинки — рахувати к-ть невеличких об’єктів і сортувати їх по відповідних кишеньках)
  • святкову гірлянду в честь першого дня народження (треба буде вам ще розказати, які веселі конкурси можна організувати на цьому святі, за мотивами перших 12 місяців малючого життя…).

Такі ось ідеї. Сподіваюся, комусь стануть в пригоді. Адже що може бути приємніше, ніж робити власноруч подарунок, та ще й з такої приємної нагоди, як поява на світ нової людини!  (sun)

п.с. Інші мої саморобки до теми новонароджених:  
Колективна посміхайка-привітання 
Міні-альбом для щомісячних фото малюка

2 коментарі до “Три посміхайки для новонароджених

  1. Іменна табличка вийшла класна! Рада, що шпилечки знадобились, виглядають там дуже органічно :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)