Лист для мами. Новинка від “Книговиру”

Оприлюднено Оприлюднено в Некатегоризовано

Хочу розповісти вам про друковану новинку від видавництва “Книговир“, над якою ми працювали разом з ілюстраторкою Олею Яценко. “Лист для мами” – наша ідея дитячого подарунка зі змістом з нагоди маминого дня народження або Дня Матері (це свято у всьому світі відзначають у другу неділю травня, цьогоріч випадає на 14 число).

Ми подумали – чому б не запропонувати маленьким діткам замість подарунка, або як доповнення до нього, написати листа до своїх мам? Адже всі знають, як мами цінують щирі дитячі слова та сюрпризи зроблені малюками власноруч.

Що саме могла б написати дитина в такому листі? Кожна сім’я, кожна мама і кожне маля – особливі. Але, думаю, суть могла би бути приблизно такою:

Привіт, мамо!
Це я, пишу цього листа, щоб привітати тебе зі святом і сказати…
…що ти у мене найкрасивіша
…така особлива і талановита
І що я люблю тебе сильно-сильно!

Мені хотілося б подарувати тобі щось надзвичайне…  (flower)
Або здійснити якусь твою мрію…  (mmm)
Але найбільше моє бажання –
завжди бачити тебе усміхненою і щасливою  (sun)

Саме ці слова стали основою нашої заготовки. А далі, подібно до Листа Миколаєві, маленький автор може доповнити кожен фрагмент послання власними малюнками, коментарями, барвами: намалювати мамин портрет; похвалити маму за її дива: чи то найсмачніші у світі тістечка, чи найсолодші колисанки, чи найцікавіші історії; вигадати оригінальний подарунок, що здатен ощасливити саме його маму.

Уявляю, як тато, чи бабуся, чи старша сестра допомагають малюкові заповнювати такого листа. Як він разом з дорослими міркує над тим, якою цінною є у його житті мама. Часто ми сприймаємо мам як належне. Як сонце, що завжди світить. Не до кінця усвідомлюємо, як багато від того сонця залежить.

А потім малюк вигадує фантастичні подарунки. От, справді, який подарунок зробить маму щасливою-щасливою? Квиток у навколосвітню подорож? Вишукана сукня, як у принцеси? Ровер із золотими педальками? А, може, щось значно простіше? Наприклад, непомітно вимитий посуд? Чи сюрприз-вечеря у виконанні дітей і татка?   ;)

Здавалося б, мама для дитини – то найрідніша, найближча людина. Та, як не дивно, далеко не кожна доця чи син справді знає чим живе мама, чим тішиться, про що мріє… (я й сама не відразу знайшлася б що сказати про потаємні мрії мого власного маміка  :oops: ). Гарно, якщо заповнення “Листа до мами” допоможе обміркувати всі ці речі і тим самим стати ближчими з нашими ненями  (sun)

“Лист для мами” вже з’явився у продажу на сайті видавництва “Книговир”. Молоді тати, не прогавте гарну нагоду зробити приємне вашим дружинам до Дня Матері! А заодно – гарно провести час із вашими дітками, поки разом будете готувати святкове послання.

Наостанок ще кілька фрагментиків оформлення листа.  Оля зробила фантастичну роботу, кожна маленька деталька тут ніби світиться добром і позитивом. Таке приємне відчуття – пишатися результатами чергового творчого проекту… Сподіваюся, вам він сподобається так само, як і мені  (mmm)

 

Гарних усім вихідних! Та сонячного травня, проведеного у колі сім’ї! ;)

 

4 коментарі до “Лист для мами. Новинка від “Книговиру”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)