Nravo Parents і моя доповідь про дитячі свята

Оприлюднено Оприлюднено в Дитячі свята, Моя робота

Хочу розповісти вам про новий напрямок проекту Nravo Kids, або точніше його продовження і логічне доповнення – Nravo Parents. А також проанонсувати найближчу подію у цьому форматі, де я буду виступати з доповіддю!  (nerd) 

Звідки взялись Nravo Parents?

Коли ми тільки починали працювати над проектом хороших мобільних ігор для дітей, то намагалися максимально фокусуватися на нашій цільовій аудиторії – самих дітях. Для них робилося все: вигадувалися ігри, проводилися творчі майстерки, малювалися Нравки. Але згодом стало зрозуміло, що наша команда здатна робити багато корисного не лише для дітлахів, а й для їхніх батьків.

У нашій Facebook спільноті та на блозі Nravo Kids з’явилися постійні рубрики для батьків, як от Онлайн-гід (поради, підбірки ігор, підказки щодо варіантів батьківсього контролю в іграх), Переклади (цікавих англомовних статтей до теми дитячих медіа), а ще – загальний фаворит – рубрика Файні мами (розмови з цікавими особистостями про їхній життєвий досвід та досвід материнства).

По ходу справи ми почали знайомитися з великою кількістю людей – як потенційних партнерів так і просто батьків, з якими у нас спільні цінності та взаємна симпатія. За три роки наша невгамовна Наталя Табачин об’їздила пів-України: конференції, інтерв’ю, переговори… це не згадуючи про десятки дитячих заходів, які проводила наша команда.

У якийсь момент уся ця “соціальна” діяльність, оте спілкування нон-стоп, підтримка живого блогу, почали займати левову частку нашого часу і ми навіть ненадовго засумнівалися – чи не занадто розпорошуємося на “все на світі” замість того, щоб просто тихенько і сумлінно “клепати ігри”?

..А потім добряче все обміркували і збагнули, що таким чином навколо проекту Nravo Kids почало вибудовуватися щось більше. Із наших друзів, партнерів, користувачів твориться така особлива еко-система – спільнота сучасних небайдужих і дуже активних батьків. А з ідей, досвіду, історій та життєвих уроків, якими ми готові ділитися одне з одним – вийшла б величезна база знань на всеможливі теми. І це чудесно – мати до неї доступ, бо так ми всі розвиваємося, рухаємося вперед, живемо насиченіше та цікавіше :)

Тож тепер ми готові зізнатися, що працювали не лише задля своїх дітей, а й задля себе. А значить буде не лише Nravo Kids, а й Nravo Parents!  (dance)

То що ж це означатиме на практиці? Для початку ми поставили собі за ціль проводити регулярні зустрічі для батьків, щоразу обирати актуальні для нас теми та запрошувати цікавих спікерів. До прикладу, перша зустріч “Як я це зробила?” – була про відкриття власної справи (скажімо, приватного дитячого дошкільного закладу, власної кондитерської чи хенд-мейд майстерні).

Поки що це Львів і невеличкий масштаб нашого офісу (до 30 учасників), час покаже у що переросте Nravo Parents далі… Але вже зараз у нас багато ентузіазму та натхнення і приємне відчуття, що ми робимо саме те, що всім цікаво і потрібно :)

Найближча зустріч Nravo Parents

У цю суботу 22 квітня, буде зустріч про Дитячі свята – поради по організації, ідеї, контакти цікавих варіантів у Львові.

Буде кілька доповідачів, зокрема і я – буду ділитися своїми ноу-хау на тему створення власного сценарію Дитячого свята, те, чим я з насолодою займаюся вже не один рік  (sun)

Планую розповісти про п’ять ключових речей. Свято на 1-2-3-4-5! ;)

  1. Ідея свята – звідки її брати, приклади та різноманіття цікавих ідей
  2. Формат свята – зокрема порівняю варіанти сюжетного розвитку подій та вільної ігрової території не зв’язаної сюжетом
  3. Сценарій – або набір ігрових завдань до вибраної Ідеї та Формату. Оптимальна кількість, баланс між рухливими і спокійними, творчими і логічними
  4. Атрибути та декор необхідні для втілення Сценарію. Що важливо, що не дуже. Ідеї безпрограшних варіантів
  5. Організація та проведення – як розподілити обов’язки, звідки взяти підмогу, як залучити самих дітей

Буде багато прикладів з моїх власних сценаріїв, у тому числі розповім про “Подорож у Небувалію” (за мотивами книжки про Пітера Пена), зимовий день народження моїх дівчат, про який я ще не звітувала на “Жовтих Окулярах”.

Звісно, відповім на всі питання і підкажу якщо вам потрібна порада з якоюсь конкретною ідеєю вашого свята. Буду рада бачити і своїх знайомих, і нових людей, які люблять цікаво святкувати! :)

Тож реєструйтеся на суботню зустріч, ще є кілька місць (вартість участі 100 грн. – це також включає можливість привести дітей, за якими приглянуть та проведуть майстерку).

Гарного усім дня! І святкового настрою просто так!  (sun)

 

5 коментарів до “Nravo Parents і моя доповідь про дитячі свята

  1. я б прийшов якби в анонсі замість мама-сценарист було написано птиця-небелиця)))))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)