Ранішній квест у день народження Ксені

Оприлюднено Оприлюднено в Дитячі свята, Посміхайки

Поділюся експромтом, який добре вдався у Ксеньчин день народження (юхуу! ви чули? нам вже цілих 4 роки!). Невеличкий ранішній квест квартирою у пошуках подарунків. Вигадався напередодні ввечері і додав свою порцію задоволення до доциного особливого дня  (sun)

Ідея проста: сюрпризики у різних куточках квартири та загадки-підказки, куди іти далі, я вже колись показувала варіант такої гри для дорослих.

Коли Ксеня прокинулась, то знайшла записку:

А в нашої Ксені – важлива дата:
Уже їй чотири! Пора святкувати!
Ходімо всі разом по хаті гуляти,
Підказки читати, сюрпризи шукати!

Перша підказка – щось тепле й червоне,
а поруч із ним – щось зелене й святкове.
Підморгує гарно своїми вогнями,
так ніби радіє і тішиться з нами..

Це був натяк на камін і новорічну ялинку, під якими лежала нова книжка разом з наступною підказкою  (до речі, користуючись нагодою, рекомендую мамам кількарічок зацінити книжку “Дзеркалинка“, цікавська така, нам сподобалась).

За другим сюрпризом ідемо нагору,
вітатися з сонцем в цю ранішню пору.
Крізь шибу дивитись як падає сніг
і білим килимом лягає до ніг.

Ксеня майже відразу здогадалась, про яку шибу йдеться (там де вона так полюбляє махати рукою на прощання дідусеві…), побігла відсувати штори. Але подарунок не відразу помітила, бо це була гелієва кулька, яка приховалась вгорі у куточку, за занавіскою, яку доця забула підняти :)

А як привітаєшся із новим днем,
то далі вмиватись збирайся бігцем.
Хутчіш свої щічки водою вмивай,
новий подарунок довкола шукай!

fairyНайсмішніше, що у такому віці дитина чітко виконує всі інструкції. Навіть не думала шукати у ванній кімнаті новий сюрприз, аж поки слухняно не вмила личко :) Наша маленька дівчинка… :)

Далі знайшла піратського човна для гри у ванні (більшість подарунків – до актуальної зараз теми “Пітера Пена”  ;) ) і підказку:

Наступне завдання доволі складне.
Щоб знати де сховок, скажи-но таке:
По чому найкраще тобі малювати?
І де в нашій хаті цю штуку дістати?

Кілька хвилин ми ламали голови, по чому ж найкраще малювати. Чи то стіл, чи то підвіконня? А потім подумали про папір і шафу, де він у нас зберігається. Вуаля! Там – олівчики для дитячого гриму і передостання підказка:

До Ксені потрохи злітаються гості:
чарівні, веселі, маленького зросту.
Не птахи, не звірі, а хто? Відгадай!
(…між Воллі і Євою ти пошукай)

Звісно, що йдеться про фей! Мініатюрна фігурка феї Дзень чекала на поличці, між іншими мультяшними персонажами. І остання настанова:

Ну що ж, ми, здається, усе відшукали, 
По хаті сюрпризи твої позбирали.
Тепер ще одне лише маємо діло –
На тортику свічки задуємо сміло! 

Доця так само чемно переодяглася, замовила собі зачіску-бубульку, грим на личко за власним ескізом (чи то  феї чи то індіанки?) і не чекаючи сніданку взялася задувати свічки та дегустувати торт :)

Такий ось ранок у нас вийшов :)

ksenya

п.с. А ось  про дитяче свято на тему Пітера Пена, яке ми влаштували через кілька днів…

п.п.с. До речі, попереднього року, коли на Ксеньчин день народження я була в пологовому (наша Настка з’явилась на два дні раніше), Андрій добре впорався з моїми настановами і організував для доці квест з роботами-підказками, пригадуєте їх? Здається, я тоді ще доповнила їх простими завданнями (типу “розкажи віршик”, “потанцюй”, “покажи як дують на свічки”,…). Грандіозний фінал того квесту був у туалеті, де Ксеня знайшла нову святкову сукню… :D  

kseni-3(маленька Ксеня у січні 2016. Звітне фото для мами-породілі :) )

Так от, пройшов рік, але тих роботів доця пам’ятала дуже добре і навіть перепитувала мене чи будуть такі цьогоріч. Видно, справді сподобалось.

А ви теж бавитеся з дітьми у такі штуки? Давайте ідеї, щоб і наступного року ми доцю не розчарували ;)

6 коментарів до “Ранішній квест у день народження Ксені

  1. Ви позитивна мамуся!!!!! Завжди нові, круті ідеї!!!!! Читаєш Ваші дописи і в самої з*являється натхнення!!!! Дякую Вам за цікаві ідеї ;) ;) ;) ;)

  2. Ну дітям моїм таке ще рано робити, а от Максиму якось я робила. Була тоді у Відні, а він у Львові – і сталася наша 5 річниця весілля. То квест був послідовністю листівок, де я написала речі, які мені в ньому подобаються))). Вкінці останній пункт був подарунковий :). Але мій квестик просто пропав на фоні сюрпризу для мене..а це вже зовсім інша історія :)

  3. мене поки що вистарчає на вирізані з кольорового паперу стрілочки, якими діти йдуть до подарунка :)
    але треба думати про наступний рівень, треба)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)