“От якби…” – книжка про весільні звичаї

Оприлюднено Оприлюднено в Зроблене власноруч, Посміхайки

В додаток до мого допису про подарунок-головоломку для молодят тримайте ще ідею весільного “зроби-сам” подарунку за участі дітей! :)

Обмірковуючи розваги для Настиного весілля я багато різного гуглила і натрапила на цікаві підбірки незвичних весільних традицій та ритуалів, що існують у різних країнах світу. Ось до прикладу:
31 REALLY Weird Marriage Customs From Around The World.
15 Extremely Strange And Craziest Wedding Traditions In The World
25 Extremely Strange Wedding Traditions

Спочатку була думка обіграти їх у вигляді якогось конкурсу для гостей чи самих молодят, але натомість вирішили просто розповісти про них у нашому жартівливому святковому тості (мовляв, добре що ми живемо в Україні, а не-інде, і добре, що Настя з Максом не особливо “паряться” на тему традицій, бо вони часом бувають направду дивні). А Ксеня радо погодилась навіть проілюструвати деякі з екзотичних весільних звичаїв.

Вийшла ціла книжечка, яку ми назвали “От якби… (вибачайте за якість фото, домальовували, а тим більше дофотографовували в останній момент. Клацайте на малюнки щоб роздивитися всі детальки):

page-1Веселі фантазії про молодят – Настю і Максима. ОТ ЯКБИ…

 

page-2Якби ви жили на Фіджі, то Максим мав би принести Настиному татові ЗУБ КИТА!  :-? 

page-3Якби ви були мавританцями (де люблять ОГРЯДНИХ жінок), то Настя б їла все підряд, щоб набрати вагу перед весіллям :)

page-4Якби ви жили в Шотландії, то могли б потрапити під обстріл брудом, залишками їжі та іншою гидотою…  :-o

page-5Якби ви жили в Китаї, то було б багато сліз. Всі жінки родини мали б щодня плакати хоча б годину часу (і так цілий місяць перед весіллям)  :cry:
page-6Якби у вас було весілля в Конго, то не можна було б посміхатися ціле свято. Жодного разу!  :-| 

page-7Якби ви були німцями, то напевне розбили б на своєму весіллі купу посуду (на щастя!). Дзинь! 

page-8

Якби ви одружувалися в Чехії, то могли б знайти на ліжку немовля (щоб у вас пошвидше з’явилося ваше). А якби у Судані, то ваш шлюб не був би офіційним аж поки не народиться хоча б двійко малят!  (dance)  (dance) 

page-9…як добре, що ви живете в Україні, де немає дивних і неприємних весільних традицій (..ну, принаймні обов’язкових ;) )

page-10p.s. А якби ви жили в Ксеньчиній казковій країні, то могли б літати (хоч ціле весілля! ..хоч ціле життя!). Ура!  (sun) 

page-11Автори книжки: кучерява Ксеня і мама Христя.

Отака книжечка вийшла :)
Молодятам наш тост сподобався, ми навіть заслужили МЕДАЛЬ за наш найкреативніший тост ;)

Ми з медаллю!

п.с. При підготовці книжечки я використовувала свої стандартні “хаки” як облагородити дитячі малюнки, зробивши їх більш “читабельними”. Про це я розповідала тут.

process

3 коментарі до ““От якби…” – книжка про весільні звичаї

  1. це Ксеня все малювала???? така душевна книжечка вийшла, і така кльова)))) ви молодці, я от зловила себе на думці, що з такими ілюстраціями купила б будь-яку книжку:)

    1. Контури – все Ксеня. Ну, може я он ті краплі дощу-сліз домалювала трохи :)
      А фарбами – трохи вона, трохи я ляпала… :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)