Ексклюзивний тираж Великодніх розмальовок

Оприлюднено Оприлюднено в Зроблене власноруч

А в мене гарні новини! За підтримки команди Nravo Kids стало можливим надрукувати необхідний мінімальний тираж моїх Великодніх розмальовок на аркушах формату 50х70 см!

3

Тож якщо у вас немає можливості видрукувати їх вдома (нагадую, розмальовки доступні для безкоштовного завантаження тут), або ви хотіли б таку розмальовку в кращій якості, наприклад комусь на подарунок (одним великим аркушем з цупкішого за офісний паперу), можете встигнути замовити у мене. Ціна однієї розмальовки – 25 грн. Будуть в наявності 15 квітня, можна буде забрати в центральній частині міста.

Увага! Зголошуйтеся (заповнивши цю форму) не пізніше 12 квітня, щоб я встигла зарезервувати для вас, як “для своїх” необхідну кількість (але не більше 5 шт. в одні руки!). Решта тиражу буде розповсюджуватися/даруватися/розігруватися командою Nravo Kids в рамках Великодніх подій та акцій (у вільному продажі розмальовок НЕ БУДЕ!).

Слідкуйте за оновленнями Facebook Спільноти Nravo Kids, і будьте в курсі всіх новин! :)

п.с. Добре все-таки відчувати тил за спиною і знати, що завжди знайдуться люди готові підтримати мої творчі починання :)

Дякую Наталі Табачин (керівнику, душі команди Nravo Kids) та Наді Лісоцькій (керівнику рекламної агенції Re: і незмінного партнера з питань друку та розповсюдження “Творчих Нравок”) за те, що допомагаєте втілювати мої задуми в життя! :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)