Колективна посміхайка-привітання

Оприлюднено Оприлюднено в Зроблене власноруч, Посміхайки

Наша родина нещодавно відсвяткувала радісну подію – хрещення моїх маленьких племінничок, дівчаток-близняток Ксені та Ясі. З тої нагоди у мене змайструвалась колективна посміхайка-привітання. Її ідея, проста і симпатична, згодиться не лише для хрестин, а й для весіль, ювілеїв, випускних, новосіль та інших пам’ятних подій.

Задум у тому, щоб зібрати побажання від усіх гостей свята та оформити їх в один завершений витвір мистецтва. Щось таке, що можна не лише сховати в далеку шухляду спогадів, а, наприклад, повісити на стіні, на видному місці – щоб знову і знов заряджатися від нього позитивом  (sun)

Ось як виглядала наша заготовка колективного привітання:

ky-8

На великому аркуші – винуватиці свята, що “летять у життєву мандрівку” на хмаринці підтримки та любові їхніх близьких.  До аркуша додаються двосторонні паперові серденька, де кожен гість може написати своє ім’я та кілька речень побажань.

ky-1

ky-2

Ми відразу ж заповнили кілька сердець, щоб продемонструвати ідею колективної аплікації, яку просто треба доповнити. Додатково я накидала для гостей невеличку інструкцію-підказку.

ky-3 ky-4

Конструкція об’ємного серденька: дві сторони для заповнення, та скотч на звороті, щоб легко кріпити побажання на основу.

ky-6

Приблизний вигляд привітання після заповнення усіма гостями:

ky-7

В інтернеті є доволі багато варіацій подібних колективних привітань. У формі аплікацій, колективних малюнків, колажів, пляшок з посланнями, коробочок з камінцями.  Можете погуглити “guest book ideas”,  або переглянути мою Pinterest дошку на цю тему:

Підпишіться на дошки (Колективні привітання) цих користувачів Pinterest: Chris.

І наостанок ще покажу “пам’ятну тарілку” (схожа ідея посміхайки, але зовсім інший спосіб втілення), що зберігається у нас з Андрієм ще з часу нашого весілля. І, до речі, справді стоїть на видному місці, аби ми могли періодично згадувати, ЩО нашій новоствореній тоді сім’ї бажали друзі та рідні :)

tarilka

А я бажаю усім побільше світлих подій та натхнення, щоб святкувати їх весело та креативно!  (dance)

4 коментарі до “Колективна посміхайка-привітання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)