Осіння зомботерапія 2015

Оприлюднено Оприлюднено в Осіння зомботерапія

Аж зараз, на початку жовтня до мене прийшло оте приємне відчуття “нового початку”, за яке я так люблю осінь. Трохи із запізненням – може, через нашу “літню” відпустку, яка відгризла шмат вересня; чи через суматоху з виходом моєї книжки; і ще через перші тижні адаптації Ксеньки в садочку та всі клопоти з ним пов’язані… Але менше з тим, добре що моя “справжня осінь” нарешті розпочалась, не лише в календарі, а й у душі :)

Цьогоріч все по-особливому, майже як у далекому 2012. Я знову – мама в очікуванні зимового чуда. Хочеться насолодитися цими кількома місяцями “ДО” сповна. Прожити їх максимально усвідомлено і повно, адже після народження другого скруцька знову почнеться “м’ясорубка” :)

Хочеться встигнути побільше з тих справ, які “чекали вдалої нагоди”, адже зараз нагода – просто ідеальна, тільки бери і роби. Водночас, виділити собі достатньо часу на відпочинок – повільний, “правильний”, для душі… Одним словом, як завше, хочеться все і одразу.

Ось відкопала свій старенький “календар досягнень”, доповнила його ще пунктом “Internet-free” (бо ця тема інтернето-зависання знову загострилась на фоні вагону вільного часу). Видрукувала, планую робити там щоденні помітки. Сподіваюся, буде тримати мене в тонусі і нагадувати “не бути зомбаком:)


PDF версія календаря на 100 днів

На відміну від минулічної зомботерапії не хочу детально планувати, що саме має поміститися у ці “щасливі позначки”, і чого має бути більше. Чи осінніх прогулянок, чи “подвигів для рідних”, чи матрасування, чи нових творчих ініціатив. Головне – щоб по закінченні кожного дня була причина пишатися собою.   (sun) ..навіть, якщо “досягнення дня” – ні хвилини в Інтернеті!  :-P

Такий в мене задум. Сподіваюся, і вам ця осінь дарує нове натхнення та енергію змінювати звичну рутину на щось цікавіше та приємніше :)

А на десерт, тримайте від мене трішки осінніх кадрів! :)

п.с. Кому ще хочеться фотодоказів моєї закоханості в осінь – осьо вони: ОСІНЬ-2010 (Пікуй), ОСІНЬ-2011 (Карпати), ОСІНЬ-2012 (лісове).

 

5 коментарів до “Осіння зомботерапія 2015

 1. так хочеться в таку осінь…
  а взагалі так, цього року осінь якась особлива в багатьох. і я не вийняток : )
  п.с. а в лютому до мене приїде твоя книжечка, мама вже виконала моє замовлення і вона чекає на подорож в далекі краї : )

 2. о, я почитала заголовок і подумала, що так як минулого року я не зможу ))))
  видрукую собі і спробую по-іншому :)
  осінні фотки надзвичайні, дякую!

 3. Цілком підтримую теплі почуття до осені. Це чудова пора).
  Особливо полюбляю осінній дощ. Як дивитись з вікна, так і прогулюватись з парасолькою та слухати шелестіння крапель. Осінній дощ робить світ навколо трішечки нереальним і замріяним…)
  Дуже дякую за позитив, яким ви наповнюєте наші серця).
  Гарного настрою та Чарівної Осені всім-всім!))

 4. Я також уже починаю потроху відчувати осінь, хоча видається, що не повною мірою. Фото дійсно гарні, надихють)

 5. гарного цікавого очікування зимового чуда)
  а осінь та, мене теж потрошки захоплює, хоча ще не до кінця, може тому що в нас дерева ніяк не хочуть жовтіти, аж ось тепер потрошки роззеленюються)))
  згадала минулорічну зомботерапію, і думаю цього року теж би щось таке робила
  гарної осені!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)