Календар очікування свята

Оприлюднено Оприлюднено в Дитячі свята, Зроблене власноруч, Посміхайки

Нарешті я здійснила одну з давніх мамських “хотілок” – забабахала для Ксені “календар очікування“, на кшталт advent calendar, які європейці влаштовують перед Різдвом. Очікування Миколая і Нового року я “продинамила”, зате перед дитячим святом в честь Ксеньчиного дня народження – таки втрафила зробити той дебютний чекальний календар! 

Виглядав він ось так:

Розрахований на тиждень очікування. На кожен день – по коробочці з сюрпризом. Коробочки пронумеровані, і треба щодня відрізати одну з них, починаючи з найнижчого – сьомого дня чекання.

Оскільки дитяче свято планувалося на тему тваринок (колись я ще відзвітую про наші Звірячі розваги!), то в ролі сюрпризів вибрала маленькі фігурки тварин. Якраз купила нові набори до дитячої вечірки, і частину з нових звірят відклала для нашого календаря.

Забігаючи наперед, скажу, що Ксені такий процес очікування сподобався, хоча раз чи два вона й вимагала слізно: “Ще!” – відкрити ще одну коробочку, або й усі відразу! Але в тому то і був навчальний момент, що кожен день – мав свій порядковий номер, і що кожного дня – дозволено лише по одному сюрпризу (головне тут відразу продумати де буде висіти календар, щоб маленький очікувач не дістався до нього самостійно і не повідкривав усе раніше часу..).

Що класно – Ксеня постійно мала нагадування, що попереду її чекає щось фантастичне. Що прийдуть дітки, що буде весело, що буде її свято. Вона радісно прокидалася, гукала “Свято! Дітки! Ула!” і заздалегідь зарядилася правильним святковим настроєм.

Так що дебютним календарем я більш ніж задоволена. Думаю, будемо робити ще. Наприклад, перед довгими подорожами кудись.. чи перед іншими сімейними святкуваннями.

А тепер трошки про процес виготовлення цього конкретного екземпляра.
Може, комусь згодиться.

Упаковочки зроблені з використанням рулонів від паперових кухонних рушничків (ви ж їх не викидаєте, правда?). Якраз по діаметру достатні, щоб помістити невеличкі звірині фігурки.

Крім рулонів взяла ще коричневий упаковочний папір, і обрізки красивого-кольорового. Повирізала круги трохи більшого діаметру, ніж рулони.

Понаклеювала смужки двостороннього скотчу і припасувала дно до коробочок.

Пробила шилом дірку, пропхала мотузку, на якій коробка висітиме.

Поклала всередину тваринку + паперовий наповнювач (в мене були обрізки паперу для квілінгу, але підійдуть і просто обрізки, вата, конфеті, чи що завгодно інше).

Закрила “кришечкою”, проселила через неї мотузку, і приклеїла до такої ж, як для дна, смужки двостороннього скотчу.

 

Задекорувала боки кольоровим папером (приклеювала універсальним клеєм Pasco), і ще додатково стрічками для квілінгу.

(тут на фото не видно дірок і мотузки, то я протупила з першою коробочкою, і потім переробляла. А фотки процесу тільки такі лишилися  :oops: )

Повторила 8 раз – 7 днів очікування, плюс восьмий – день самого свята.
Додатково вирізала великі кольорові цифри з цупкого паперу, і повісила їх на невеличкі шнурівки над кожною коробочкою.

Все! Чекальний календар готовий!
Не так і складно, правда? Рекомендую спробувати всім батькам! 

п.с. До речі, вже відкриті коробочки можна потім використати для чогось іншого (хатки для тварин, чи знов календар (з іншим наповненням) забацати..). І цифри також можуть стати в пригоді (ми, наприклад, їх на ялинку повісили :)). Безвідходне виробництво, можна сказати… ;)

5 коментарів до “Календар очікування свята

  1. ой Христю, чи то я така лінива чи то ви всі такі мегашвидкі і всевстигаючі?)))))
    ТО дуже крута штука вийшла, я малій на Різдво хотіла зробити, але так і не встигла…. але воно і вправду універсальне, можна під любе очікування “ЧОГОСЬ” зробити)

  2. ні разу не робила, кожногоразу лише хотіла зробити )))
    ти мене надихаєш на створення однозначно :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)