З сімейного відеоархіву 2014

Оприлюднено Оприлюднено в Підглянуте щастя

Чого я не встигла у 2014, так це зробити якогось слайдшоу чи хоча б фото-звітика про події року. І чим швидше марширує новий 2015 рік, тим менше шансів засісти за ту місію.. От в нас на носі святкування двох рочків Ксені, далі планується насичений книгописальний лютий… Боюся, розгрібати сімейні фото- та відео-архіви буде нІколи.

Та, може, принаймні, час від часу, буду показувати маленькі клаптики наших хороших спогадів, ну, хоча б, для рубрики “Підглянуте щастя”  ;)

Далі три короткі відео-фрагментики з нашого 2014.  Хто прагне екшну і гостросюжетних чи хоча б гарно змонтованих відео – вам точно не сюди.
Сімейні записи без коректур і правок. Життя як воно є… :)

 

№1 – Травень 2014. Прогулянка парком в Стамбулі. Дідусь і бабця розважають маленьку Ксеню; перехожі турки дивляться на це все великими очима; парк потопає в квітах і ненашенських звуках; а мені просто хОроше за цим всім спостерігати… :)

 

№2 – Вересень 2014. Гуляємо з Ксенею славним Рясне (хто впізнає конкретне місце – з мене шоколадка! ;)). У головних ролях – малий круть-верть і шапка з бамбоном :)

 

№3 – Недавнє. Пробуємо записати пісеньку “У лісі-лісі темному”. Повернули екран камери до себе, і маленька паралельно з пісенькою кривляється і розглядає себе в кадрі. Тут їй рік і 10 місяців.

 

Таке от щастя :)
Гарного всім сімейного вечора!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)