Ігри на планшет для дітей 1-2 роки (Android)

Оприлюднено Оприлюднено в Некатегоризовано

Як і обіцяла, ділюся нашим списком ігор, які подобались раніше/подобаються зараз, в хронологічному порядку, від річного віку і до двох (зауважу: вік тут радше відзначає нашу історію знайомства з цими іграми, ніж віковий діапазон, на який вони розраховані в принципі).

Це все добро під Android, більшість безкоштовні, або мають безкоштовну “lite” версію.

від ~1 року

 • Картки Домана з тваринами і рослинами українською (озвучені і опубліковані Оксанкою і Славком Дяками, більше тут). Використовували з річного віку, коли була проблема ввечері їхати кудись в автомобілі (навіть короткі переїзди від бабці додому в темну пору доби були для Ксені і для нас мукою!). Маленька сама тицяла на картки, слухала назви. До речі, є і проста відео-версіяцих карток.
   
 • Little Learners Play and Learn – англомовна гра для найменших. Малюк клацає, а на екрані відбувається щось цікаве. Іграшки хитаються, тваринки їдять їжу. Гра коротенька (як і всі для зовсім маленьких дітей), але має дуже симпатичний дизайн, і Ксені справді подобалась довший час (особливо “хрумати” їжу пальцем обожнювала). Дві міні-гри безкоштовні, решта – за гроші.

від ~1 року, 3 місяців

 • Наша рідна “Хто у горах?”. Ксені відразу подобалися персонажі, і дід, і тваринки. Правда “в смак” до гри вона ввійшла вже значно пізніше. Спочатку – вимагалась присутність і допомога мами. А десь з року і 9 місяців грає абсолютно самостійно, причому як простіший “кліпчик”, та і пазлики-крутилки “тваринки з третинки”.”Баянчик” – то зараз одна з наших улюблених, що мене, як безпосередньо причетну до створення гри, не може не тішити  :oops:

 • Ladybird Peekaboo – хованка-відгадувалка англійською. Перша річ, яку я Ксені купила за порадою знайомих. Не скажу, що вона стала улюбленою, але її перевага у справді доступній механіці, простому мінімалістичному інтерфейсі. Одним словом, справді доступна по функціоналу найменшим. Думаю, якби вона ще й розмовляла не англійською, а зрозумілою малій мовою, то подобалась би значно більше.

  (зізнаюся, коли ми дизайнили “Хто у горах?” то серед інших прикладів подивлялися і на цю гру.  :oops: )
 • Peekaboo, I See You!  Ще одна “шукалка”, вже більше схожа на реальну гру в хованки. Кумедний герой щоразу ховається за одним із трьох предметів. В цій грі дуже веселі звуки, ну і досить гарно зроблені анімації/реакції на успішні пошуки героя.Чесно кажучи, я так досі і не докупила платну частину гри, але навіть в рамках одного безкоштовного “світу”, Ксеня  отримує масу задоволення від пошуків :)

від ~1.5 року

 • Lego Duplo Peekaboo – хованки в стилі Lego Duplo. Досить цікаво проанімовані, веселі такі. Треба по черзі шукати кролика, ведмедика або жирафку. Єдина складність для найменших в тому, що елементи, за якими ти шукаєш тваринок треба “піднімати” таким ковзаючим кліком, а не простим. Відповідно, малюкам не відразу вдається робити це самостійно.

 • Україномовний хіт “Мишеняткова абетка”. Хоча, по ідеї, і розрахована на старших дітей (тих, що вже вчаться читати), але зроблена дуже симпатично і грамотно – так, що навіть маленькі дітки залюбки її граються. Мабуть, одна з беззаперечних фішок тут – живе спілкування рідною мовою. Всі ці репліки мишенятка, на які малюки охоче відповідають :)  Ну і сама ідея гри – з трактором і причіпами, і предметами, які треба туди закидати. Найменшим навряд чи вдасться самостійно “тягнути” предмети, але в грі мудро передбачені альтернативні варіанти продовження гри, наприклад простий клік на стрілку “Далі”..Одним словом, абсолютний must have.

ближче до 2 років

 • Kapu Forest – моя недавня знахідка. Гра, яку я просто обожнюю! Графіка, ідея гри, виконання різних деталей – все просто бездоганно! Ідеальна для нашого віку, ще й з елементами навчання. Взагалі дивуюся, чому вона безкоштовна? Коротше, завантажуйте терміново, вам сподобається :)п.с. словесної озвучки тут немає, але все зрозуміло і без слів!
 • Pepi Tree – завантажила за порадою Софії, і так само як у попередню, закохалася з першого погляду. Персонажі, сюжет, механіка, звуки, тверда 5-тірка з 5-ти можливих! За цю гру не шкода заплатити 22 грн, які за неї просять. Спробуйте Lite версію, і переконаєтеся.
 • Pepi Bath– ще одна гра від того ж видавця. Про різні гігієнічні процедури. Дитина обирає персонажа (хлопчика або дівчинку), і доглядає за ним – пере одяг, чистить зуби, вмиває, купає, водить в туалет. Прикольний мікс розважально-ігрового і пізнавально-освітнього моментів. Ну і зроблена, як і Pepi Tree дуже якісно. Є lite версія з двома міні-іграми, і повна версія за символічні гроші.
   
 • Animal Puzzles for Toddlers – просто один з варіантів простеньких пазлів, якими Ксеня потрохи починає цікавитися. Чесно кажучи, тему пазлів я якось окремо поки не досліджувала, конктретно ця гра потрапила на планшет в рамках глобального ознайомлення з ринком ще минулої зими, на самому початку проекту Nravo Kids. Але залишилась (на відміну від багатьох інших), бо має ненапряжний дизайн, більш менш симпатичні ілюстрації. Це безкоштовна версія, до якої можна докупляти нові пазли.


 • Завітай у гості – від симпатичного київського видавця Glowberry Books. Вони традиційно “підкупляють” авторськими ілюстраціями (що не намагаються “косити” під загальноприйняті стандарти), а ще якістю виконання. Гарне україномовне озвучення, цікава логіка гри. На відміну від їхніх електронних книжок, які Ксеня поки не зацінила, гра “Завітай у гості” періодично привертає увагу малої гравчині :) Може, тому, що їй від природи закладено жіночий інстинкт “нагодувати когось”, чи то справжніх, чи віртуальних ляльок-друзів  :DЗвісно, гра розрахована на трохи старших користувачів, Ксені поки важко потрапляти пальцями на дрібненькі об’єкти, та ще й водити їх по екрану. Але, думаю, скоро вона і це опанує :)
  Ну, і треба визнати, ця гра – чисто розважальна, особливого навчального моменту (крім координації рухів і вміння бавитися) вона не несе.

Наразі все. Насправді, на планшеті в Ксені ще є багато всього, але у цьому списку тільки ті, що Ксеня грала/грає найчастіше, і ті, що їй більш-менш під силу в рік і 10 місяців.
Коли в неї з’являться нові “улюбленці”, я обов’язково розповім вам!

Ну, і розраховую на взаємну послугу. Розповідайте, що цікавенького-корисного знайшли ви для своїх дітлахів! ;)

6 коментарів до “Ігри на планшет для дітей 1-2 роки (Android)

 1. О, клас, у нас є серія книжечок Ladybird Peekaboo, не знала, що в них є гра) Йду шукати))

   1. Знаєте, я ще згадала дві гарні українізовані книжечки All Things Yummy та Mommy Hurries Home, можливо Вам буде цікаво :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)