Подарунок тривалої дії для дітей

Оприлюднено Оприлюднено в Посміхайки

Вчора знов була та сама ситуація. Нас запросили на день народження, ми вибрали непоганий подарунок, але його не встигли доставити вчасно. Тільки от цього разу день народження був у дітей, знайомим двійняткам виповнилось по 4 роки… Треба було терміново щось вигадати (причому щось приємніше, ніж звичайна “листівка-відмазка“, як для дорослих!)

Забабахали з Ксенькою “подарунок тривалої дії”. Покажемо фотозвітик, може, когось ця ідея виручить у скрутній ситуації :)

І так, я прикинула, що 5 днів “відстрочки” мало б бути достатньо, щоб доставити замовлення. А значить треба на кожен день вигадати по +1 сюрпризу, щоб скрасити якось очікування головного подарунка. Забігли з  доцею в магазин, купили якихось дрібничок, що зазвичай подобаються дітям. Блокнотики, магнітики, канц.товари, наліпки…

Тоді знайшла вдома 5 коробок різного розміру, що поміщаються, як матрьошки, одна в одну. І почала поступово пакувати сюрпризи на кожен день, починаючи з останнього.

В останній, найменшій коробочці, також сховала інструкції щодо пошуку головного подарунка (тут ще має допомогти мама, вчасно покласти подарунок на шафу…)

В наступну коробку поклала попередню + ще один сюрприз, наліпки (до речі, щоб вони помістилися, я попередньо порізала великий набір на окремі штучки).

З наступними коробками – все аналогічно. Щоразу, маркуючи, на який день треба відкрити черговий пакунок.
Через три дні:

Через два:

Через день:

І, нарешті, фінальна обгортка найбільшої коробки:

Хто придивився, помітив, що для наповнення коробок я використала обрізки кольорового паперу. То такий папір для квілінгу. Я колись купила, але зробила буквально одну листівку, а далі особливо не використовувала за призначенням. От, знайшла альтернативне застосування :)

Щодо оформлення самих пакунків, я спочатку уявляла коробки, заповнені якимись сипучими матеріалами, типу сенсорних коробок, де треба знайти свій сюрприз. Але для такої ідеї треба спеціально підбирати розміри коробок. Щоб було і зручно, і було місце куди ті сипучі штуки насипати. Так що цього разу обійшлися папірцями :)

Впевнена, можна вигадати ще багато варіацій цієї ідеї, і з нагоди подарунків, що затримуються, і просто так, як спосіб розтягнути задоволення від свята (таку коробку можна за принципом адвент календаря подарувати за декілька днів ДО дня народження, а не після).

Розповідайте в коментарях, що вийде у вас. А я розповім, які були враження у наших хлопців.

п.с. Тримаю кулаки, щоб замовлення таки прийшло.. щоб не довелося вигадувати “продовження для продовження” :D  

п.п.с. Хто тут недавно, можу порадити почитати про інші “Посміхайки”  (тут, або на Facebook), зокрема про фото-подарунок тривалої дії, який я готувала для своєї бабусі! ;)

 

8 коментарів до “Подарунок тривалої дії для дітей

 1. як мені подобаються твої подарунки тривалої дії! і я такий роблю, тільки ніяк не завершу…. може до миколая то вже точно мушу, далі нема куди тягнути)
  а хлопцям певно буде дуже цікаво чекати великого подарунка)

  1. та деякі довелося “позичити” в чоловіка, з одної коробки чай висипати, з іншої тік-так доїсти. Ну, тобто я їх не так багато зберігаю, по хаті “живі” нашкребла :)

 2. Доу, я б наплутав з підрахунком днів)) у другий дунь то ок. Але через три дні якшо відкрити у другий день – то вже 5ть

  1. ну та, формулювання не точні вийшли :)
   в будь-якому разі, дітиська то все на другий день потихо відкрили, та й по всьому :lol:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)