Хто у горах? Завантажуйте!

Оприлюднено Оприлюднено в Моя робота

Вже встигла всюди розтриндіти, а на рідному бложику так і не похвалилась!

Випустили! Перша гра Nravo Kids для найменших діток “Хто у горах?” вже доступна на всіх всюдах, можна безкоштовно завантажувати і бавитися! 

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nravo.grandpamovie
App Store: https://itunes.apple.com/app/hto-u-gorah/id887814546

Гра дуже простенька, але водночас самобутня. З нашими карпатськими персонажами, народною музикою, зі справжнім дитячим голосом маленького хлопчика Михайлика.

Не хочеться вкотре рекламувати (вже розповіли все що могли, в оглядах і прес-релізах), просто скажу, що народжували її довго, часом навіть в творчих муках, бо дуже хотілося зробити з душею, і зі смаком.  І, по-моєму, в результаті вийшло зовсім не зле, як на перший раз.

Але збоку воно, звісно, видніше. Дуже цікаво вже почути думку ширшого загалу. Щоб побільше людей завантажили (станом на сьогодні маємо десь пів тисячі завантажень), побільше людей залишили відгуки, і критику і похвалу, за все будемо вдячні.

п.с. А ось наш милий проморолик, за участю діток, в т.ч. і моєї Ксеньки, її дві секунди слави :)

 

Поширюй позитив далі:

1 коментар до “Хто у горах? Завантажуйте!

  1. чудова робота! сама тицяла і тішилась. діткам думаю має дуже подобатись. всім дітлатим друзім вже порадила : ) молодці!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)