Великодні майстер-класи

Оприлюднено Оприлюднено в Дарую!, Зроблене власноруч

Цього року дуже хотілося зробити щось корисне для діток з нагоди Великодня. Були різні задуми, та, зрештою, вийшло взятися лиш за один із них. Спільно з друзями Оксанкою-забаганкою, та Софією, з однойменної творчої студії, надумали підготувати щось на зразок Великодньої методички для дітлахів – про різні способи оздоблення яєчок. Хотілося включити туди проекти, що годяться для дітей різного віку – від найменших і до школярів. Причому розказати, як про традиційні способи, так і оригінальні, сучасніші ідеї пасхального декору.

Спочатку планували опублікувати “методичку” в готовому, завершеному вигляді. Та через брак часу  і близькість свята почали випускати МК поштучно, через сторінку в Facebook:

www.facebook.com/velykodniMK

 

Наразі готові три майстер-класи (клацайте на малюнки, відкривайте МК у форматі PDF):

І на підході ще декілька інструкцій (зокрема про класичні писанки, писані воском).

Тож “лайкайте” нашу сторінку, і слідкуйте за оновленнями! :)
По можливості, поширюйте посилання серед знайомих, щоб якомога більше людей встигли скористатися нашими порадами!

п.с. А ще діліться фотозвітами ваших творчих посиденьок з дітьми. Якщо вдасться надихнути хоч декілька сімей на нові Великодні експерименти – то це вже буде велика приємність для нас всіх! Дякуємо!!! :) 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)