Ялинка для мацьопок

Оприлюднено Оприлюднено в Зроблене власноруч

Та-да-да-да! Перша Ксеньчина новорічна ялинка! :)

Загорілась ідеєю такої настінної ялинки вже давно, десь в pinterest щось схоже бачила. Заздалегідь замовила тканинку а потім довго обмірковувала, що б то такого гарненького на ялиночку повісити і без кінця роздивлялась різні мега симпатичні штуки, які роблять люди з фетру..  ..а тим часом, поки я все ще розмірковувала і розглядала, прийшов грудень, і кінець року! :)

Тому мега-круті плани (на які часу вже не лишалось) втілились у дуже простий варіант ялиночки (мінімум зусиль, максимум результату). Настільки простий, але водночас кльовий, що аж захотілось поділитись тим “ноу хау”  з вами! :)

Отож, поради, як реалізувати такий творчий мамо-проектик: 

1. Купуєте шматок  велкро тканини (здається, воно так називається) на клеєвій основі. Це така штука, до якої липучки можна чіпляти. Я замовляла з дівчатами ось тут. Розмір моєї ялинки ~ 80×80 см

2. Малюєте на зворотній стороні тканини (там де папір) контури ялинки. Там зазвичай на папері є розмітка квадратиками. То можна маленьку ялиночку в зошиті в клітинку собі намітити, а потім по квадратах в масштабі перенести.

3. Вирізаєте ялинку і приклеюєте до стіни. Той клей такий, що тканина легко відклеюється і знов приклеюється на місце. Стіну, здається, не псує, принаймні наші шпалери не постраждали..

4.  Далі робите іграшки на липучках. Можна робити гарні, набивні, які й на справжній ялинці гарно виглядатимуть. А в мене прості, плоскі:

 • Зірочки– два шари фетру різних відтінків жовтого. Ззаду – липучка пришита. Якщо маєте надійний клей для фетру – то й приклеїти це все між собою можна (тільки на одній потестуйте спочатку, чи добре тримається).
  До речі, ці зірочки планую потім використати в майбутній розвиваючій книжечці для Ксені – будуть на сторінці про космос чіплятися   ..не пропадати ж добру!  :)

 • Гірлянда-ланцюжок – сплетена по простій інструкції з pinterest.  Я лише додала два круглі елементи з липучками на кінцях – щоб чіпляти гірлянду на ялинку. Хотіла ще декілька ланцюжків зробити, але з тим треба трохи побавитись поки зробиш – так що я поки обмежилась однією :)

 • Кружальця різного діаметру, зчеплені між собою люверсами (можна і без люверсів обійтись, просто діроколом дірку зробити, і зв’язати кружальця шнурком). На відміну від зірочок, не пришивала липучки ззаду, а зробила спеціальні шнурочки, на яких “кульки” ніби висять на “гілках ялинки” :)

  Для “системи кріплення” взяла круглі липучки на клеєвій основі, зафіксувала їх на шнурку, замаскувавши лицьову сторону клаптиками зеленої тканини, з якої зроблена сама ялинка.

  Крім того, що цими “кульками” можна прикрашати ялинку, ними можна також бавитись в гру на запам’ятовування (Memory) – кожна іграшка має пару. Всього чотири пари різних по кольорах “кульок”. Так що, коли свята завершаться, ялинку сховаєм, а кульки знімемо з шнурочків і будемо далі ними гратись! 

От і все, ялиночка готова! :)

Ксеня обновку зацінила, з азартом знімає іграшки з ялинки, а декілька разів навіть змогла причепити дещо назад!

Крім іграшок, доці сподобалось і саму ялинку зі стіни зривати, але такі експерименти теж дозволені, адже “гілки” без проблем можна причепити назад.

Одним словом, файно вийшло! Дитинця тішиться, я теж, і вже уявляю як через рік доця помагатиме мені робити нові іграшки на свою дитячу ялинку :)

Всім гарного святкового настрою!  (sun)

п.с. З цим дописом приймаємо участь у грудневому креативі Лізи Ар’є:

5 коментарів до “Ялинка для мацьопок

 1. Это нереально круто! Я в восторге! А малышка наверное вообще!
  Спасибо большое за участие в Креативе с Лизой Арье!

 2. ООО яка краса :). Тітка Вам додасть пару іграшок…от тільки треба дочепити буде липучки якось…. :roll:

 3. Ой як крутезно вийшло! Я щось таке шукала, навіть в групі батьківство постала але такого гарного варіанту не було. Зато вже є ;)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)