Мрійники 2014

Оприлюднено Оприлюднено в Мрійники 2014-2017

З початком зими все ближче відчувається кінець року і знову приходить цей підсумково-передноворічний настрій.. коли, з однієї сторони, хочеться підбити підсумки (і посвяткувати на лаврах) цьогорічних досягнень, а з іншої сторони,  належним чином підготуватись до купи інших звершень, що чекають попереду – вже в  новому році.

Та сама магічна пора, коли на одному подиху пишуться списки (часом дуже довжелезні!), впевнено обіцяються самій собі обіцянки (навіть якщо вже сто раз обіцяла і не виконувала. Знову віриться, шо “цього разу вже точно зроблю!”), і вимріюються мрії (“огогого, скільки їх здійсниться в новому році!”)…

Звісно, поділ життя на календарні періоди – дуже умовний, і не обов’язково чекати до конкретного “1-го числа”, щоб почати робити щось нове і кльове. Але особисто я – людина періодів, і календарів, і списків, і дедлайнів. І, можливо, трохи людина звички. Тож під кінець року автоматично переходжу у вищеописаний режим підбивання підсумків та складання планів.

Минулоріч, під впливом щасливого очікування дитинки, і “під шумок” наших колективних фотоекспериментів, я спробувала новий для себе спосіб вимріювання нового року. Заповнила цілу “книжку” роздумами про свій 2012 і очікуваннями 2013 (використала безкоштовний англомовний шаблон з сайту Susannah Conway), а ще зробила невеличкий dreamboard (з англ. – “дошка мрій”) – колаж з журнальних вирізок, що асоціювалися мені з моїми мріями 2013:

І так файно мені все вдалось! І мріялось легко і приємно, в голові якось по поличках все розклалось, а “дошка мрій” так і провисіла в мене цілий рік на почесному місці поруч з робочим столом. І що найкрутіше – анітрохи не втратила своєї енергетики!  Дивлюся на неї, і ніби вертаюсь в той момент, коли її майструвала, в ті піднесені емоції, стан радісного очікування всього хорошого попереду…

А ще страшенно радісно бачити, що більшість з тих “картинок”, які я для себе хотіла, вже стали дійсністю! Більшою, чи меншою мірою, але  здійснились! ..і вже не знаю, чи справа тут в тому, що я вчасно все собі сформулювала і візуалізувала, чи просто період в житті такий “фартовий”. Але чогось віриться, що мої мріє-приготування до нового 2013 пішли мені тільки на користь. Всесвіт почув і побачив мої “хочу” і посприяв всіма можливими способами :)

Тепер до суті. Новий 2014 рік я теж планую зустріти “підготовленою”. Вибрати для нього слово, подумати чого б мені хотілось й на чому треба зосередитись, визначитись що для мене зараз важливе, а що ні. І знову зробити “дошку мрій” – сподіваюсь, не менш кольорову і по-доброму “заряджену”, ніж попередня.

Але крім того, вирішила запропонувати й іншим спробувати такий спосіб “підготовки” до нового року. Начиталась-надивилась, як на англомовних блогах люди збираються разом і роблять щось таке творче і натхненне разом, і дуже захотілось зібрати й собі “тусу мрійників”…

Спочатку уявляла все “по-серйозному”, у вигляді приватної групи мрійників, де б учасники могли спілкуватись, обмінюватись ідеями, чи навіть ділитись секретними секретами, які не напишеш “на публіку”. Але, певне, часу на організацію і координацію того всього знайти буде важко.  Тож обмежусь декількома дописами на тему мріяння, які б вас розворушили і надихнули і собі сісти і цільово помріяти :)

Думаю, раптом ця тема “зачепить” ще декількох людей – то буде дуже цікаво обмінятись враженнями. А, може, навіть і зустрітись, наприклад, спільно поклеїти “дошки мрій”..

Одним словом, чекайте від мене ще дописів на тему мріяння, і пишіть, якщо маєте натхнення приєднатись до віртуальної когорти мрійників 2014! :)

…далі буде…

Оновлення 15/12/2013: Шукайте наступні дописи з серії “Мрійники 2014”  – у відповідній категорії!

 

 

8 коментарів до “Мрійники 2014

 1. я приєднуюсь) мій 2014 має бути дужжже цікавим))) треба ще його гарно намріяти і візуалізувати (яке ж слово но))), а в компанії буде цікавіше.

 2. Надихнулась) треба теж обов’язково таку дошку зробити на наступний рік:).
  +1 до віртуальних мрійників

 3. оце сиджу і вагаюсь. я якась велика егоїстка до своїх мрій і від усіх їх ховаю поки не здійсняться. а от бажання то вже якось простіше. приєднаюсь зі списком бажань на 2014 : )

 4. Супер! По-моєму, банда в чотири людини – це вже досить круто :)
  Наступний допис з серії про мріяння вже скоро…

  п.с. zymova, ти можеш зробити свої мріє-приготування чисто для себе, а з нами поділитись тільки враженнями від процесу :) Так і задумувалось, насправді :)

  1. Привіт! Вже вкотре хотіла подякувати і ніяк не наважуюсь :oops: Минулого року я теж підглянула у тебе цю книжечку і заповнила, хоча частинками і не повністю, але вона дала свої результати!!! А цього року я вже заповнювала зі знанням справи (mmm)
   ДЯКУЮ! (sun)

   1. Судячи по твоєму нікнейму, ти й справді знавець в питаннях мріяння! :)
    А дякувати нема за що, то авторці респект, а не мені :)

    1. Авторці само собою, але якби ти колись не поділилась, то я б ніколи про це і не дізналась, тому є за що ;)
     Вибач, що я відразу на ти, але ми колись на курсах крою і шиття перетинались.
     Я ще та “риба” :roll:

     1. Ого :-o
      Оце заінтригувала.. давно ті курси були. Цікаво чи я б тебе впізнала :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)