Підглянуте щастя. Австралійське!

Оприлюднено Оприлюднено в Підглянуте щастя

Ура-ура! Ще один гостьовий допис на наш конкурс! ..від ще однієї Юлі – тої, що живе в далекій Австралії (http://julie.blog.net.ua/). Цього разу, в рубричку “Підглянуте щастя“.

Цитую Юлину розповідь:

 

Підглянуте щастя. А вода то холодна..

Австралійська зима. Десь +15. Ми прогулюуємось по узбережжю в штанах і легких курточках. І тут, помічаємо двох дітисьок з бордом у воді. Як подумаю яка ж там вода холодна, аж мурашки по тілу йдуть. Але їм весело і добре. Згадалось як колись малі в дворі гасали. Хіба могли якийсь голод, пізня година чи роздряпані коліна перебити нам радість?

“Австралійська зима, +15” – вже викликає посмішку, нє? :) І з одного боку заздрісно австралійським малим, а з іншої сторони, хіба українська сніжна зима програє австралійським зимовим розвагам?…

..але суть допису не в цьому, а в тому, що діти так вміють тішитись життю, як ніхто з нас дорослих не вміє.. :)
Юль, дякую за історію! ще одне нагадування, що в своєму серйозному дорослому житті  треба намагатись, хоч час від часу, сприймати світ по-дитячому щасливо. От. 

2 коментарі до “Підглянуте щастя. Австралійське!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)