Талісман здійснення мрій

Оприлюднено Оприлюднено в Зроблене власноруч, Посміхайки

Дуже давно зробила цю посміхайку – талісман для пришвидшеного здійснення важливих мрій :) Робила на подарунок, але не встигла вчасно розмалювати до дня народження, то він залишився жити в мене – буду випробовувати чи поможе мені! (мрію я реально бомбезну в нього “запечатала”…).

Планувала поділитись зі всіма версією для друку і виготовлення цього монстрика, але бачу, що руки мені не дійдуть підготувати той файл… Сканера не маю, а щоб акуратно почистити не зовсім вдалі фото треба довго “бабратись”… Так що принаймні ділюсь ідеєю як такою!

Часто буває, що роками носиш в собі якусь дуже гарну і сміливу мрію. Чуєш десь всередині, що це твоє. Але за буденними клопотами забуваєш, що для здійснення таких мрій треба щось робити, хоча б маленькі, але регулярні кроки в правильному напрямку. Або не так – буває, що ти не дуже віриш що ця штука тобі під силу (що в більшості випадків неправда, якщо справді жити якоюсь мрією, то можливо майже все!), так що навіть боїшся зробити перший крок… А ще буває, що просто якось і не задумуєшся – чого ж тобі такого гарного і кльового насправді хотілося б.

У всіх трьох випадках (якщо ви поставили один з цих “діагнозів” собі, чи комусь близькому) може помогти наш сьогоднішній талісман. Цей симпатичний монстрик тримає конверт з папірцем, на якому чорним по білому описана та сама МРІЯ. Вже сам той факт, що вона написана – багато вартує. А якщо повісити талісман десь біля свого робочого місця, щоб він постійно був в полі зору, то матимете гарне нагадування, яка ця мрія кльова, і як вона чекає від вас активних кроків вперед до цілі!!! :)

А якщо таку штуку отримати в подарунок з декількома теплими словами від людини, яка дарує, а значить щиро вірить, що вам все під силу – то позитивна енергетика талісману ще більша! :)

Отака посміхайка. Користуйтесь, мрійте і здійснюйте все намріяне! :)

Приблизно так виглядає в розібраному вигляді:

п.с. Приклад тексту-інструкції (якщо робитимете щось схоже на подарунок):
Про мене. Я твій домашній талісман! Помагаю здійснювати всі найбажаніші та найсекретніші мрії. Розкажи мені про своє заповітне бажання (це буде наш секрет!) та посели мене десь поблизу. Я додаватиму тобі енергії та натхнення, і бажання точно здійсниться!”  

 …і обов’язково додайте, як ви ВІРИТЕ в того, кому даруєте талісман! Часто одних цих слів – “Я в тебе ВІРЮ, як ні в кого іншого!” достатньо, щоб зробити справжнє маленьке чудо ;)

 

1 коментар до “Талісман здійснення мрій

  1. я вже знаю, для кого таке зроблю… в мене якась така подібна ідея визріває давно, але от твій монстрик став завершальною краплинкою до її втілення! так що дякую за ідею, як завжди супер))) (flower)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)