ІФКС: наука у Львові є!

Оприлюднено Оприлюднено в Некатегоризовано

Коли вам наступного разу скажуть, що наука в Україні вже давно не розвивається, то неодмінно згадайте про наш чудовий львівський Інститут фізики конденсованих систем, що незважаючи на всі труднощі, доволі плідно працює в царині теоретичної фізики.

Я от, поки готувала буклет і стенд  ІФКС до Днів Львова в Києві, і сама багато хорошого про них дізналась.

Зацініть і ви! :)

11 коментарів до “ІФКС: наука у Львові є!

 1. йоханий бабай!! це ти все сама? я просто таки пишаюся тобою:)
  дуже кльово і головне – по-сучасному.
  якшо не помиляюсь, то такі штуки називаються інфографікою.

 2. Тааак, наша Кріс зробила титанічну працю і велику послугу для інституту… Наразі лише починаємо детально розптувати тих, хто представляв у Києві усю цю красу, але вже в якості улюблених переповідаються бувальщини:

  (і)якісь юристи (видно так самі представились..), що ходили виставою, підійшли і сказали, що в ІФКС наймодніший павільйон!

  (іі) один маленький хлопчик подарував нашим хлопцям свою машину – так йому подобалось в куточку інститутському бавитись :)

  Так відбувся непомітний крок для людста, але цікавий і грандіозний крок до вміння себе гарно показати для інституту…І цей крок був би неможливий без креативу, запалу і зусиль зокрема Христі і залученого нею Славка Дяка (бо ж і без бомбового промо-ролика, який крутили ще й на великому виставковому екрані (!) не обійшлося!). Д Я К У Є М О! (flower)

 3. Христю, це – бомба!!!!
  Дуже класна інфоргафіка: цікава, читабельна, композиційно цілісна (певні елементи переходять із сторінки на сторінку творячи спільну куртинку), а колір (і ця людина казала мені….) мякі нюансні поєднанння теплих та холодних відтінків з доповненям мякими не вирвіглазними акцентами. Та це просто мега круто.
  Промо-ролик – взагалі вище будь-яких слів (аж підібрати важко).
  Слухай, Христю мені тАк приємно, що я Тебе знаю (можна навіть сказати, я горда з цього ;))) (flower) (dance)

  оффтоп. після нашої останньої мамо-зустрічі, похвалилась Юркові, як Ти оперативно підкидала шикарнезні ідеї для мамусь, і з якими заготовками прийшла, а я змушена була зізнатись, що так і не спромоглась придумати щось цілком своє і не менш достойне ;))) Ти дуже крута!!!

  1. Ну, кольорову схему я (знаючи свої проблеми з кольорами) безсоромно здерла звідси: http://www.pinterest.com/pin/575053446140843467/ :)
   Ще нарила цілу пачку безкоштовних векторних зображень
   А далі вже справа техніки – просто зліпити те все докупи :)

   Але все-одно дякую, ти вмієш так розхвалити, що я просто супервумен якоюсь почуваюсь :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)